Aktualności

Nowy w mieście – głośnik bezprzewodowy Vifa City


Vifa City

Vifa rozszerza swoją gamę produktową o ultraprzenośny głośnik bezprzewodowy City. Mieszcząca się w dłoni konstrukcja, wykonana z wysokiej jakości materiałów, wykorzystuje nowoczesne rozwiązania techniczne, m.in. łączność Bluetooth 4.0 oraz NFC, i dostarcza wysokiej jakości dźwięk, będący efektem zastosowania zaawansowanych przetworników Vifa.

Vifa City jest szóstym głośnikiem bezprzewodowym w ofercie duńskiego producenta. Korzenie marki sięgają lat 30. ubiegłego wieku. Początkowo działająca jako poddostawca dla innych producentów kolumn głośnikowych, od 2014 r. Vifa oferuje również własną gamę głośników bezprzewodowych, stworzonych w oparciu o swoje bogate doświadczenie. Rezultatem jest seria high-endowych, niezwykle intuicyjnych i atrakcyjnych stylistycznie głośników, które odzwierciedlają podstawową wartość marki Vifa, jaką jest przekazywanie użytkownikowi autentycznego dźwięku.

Vifa City

Vifa City jest fantastycznym, maleńkim, ultraprzenośnym głośnikiem, który został opracowany z myślą o często przemieszczających się miłośnikach muzyki. Mimo swoich kompaktowych rozmiarów urządzenie dostarcza emocjonujący dźwięk w zakresie 360 stopni. Aby uzyskać bogatsze brzmienie użytkownik może połączyć ze sobą dwa lub więcej głośników.

Pod względem technicznym Vifa City wykorzystuje wszystko to, co najlepsze. Bezprzewodową komunikację umożliwia łączność Bluetooth® 4.0, a proces parowania głośnika z telefonami z systemem Android ułatwia NFC. Funkcjonalność głośnika zwiększa port USB, pozwalający odtwarzać muzykę zapisaną na pamięciach przenośnych. Model City może także pełnić rolę głośnika dla telefonu, dodatkowo wzbogaconego o układ redukcji hałasu/echa.

Vifa City

Za wysoką jakość dźwięku odpowiadają dwa przetworniki: wysokotonowy Vifa (15 mm) z tekstylną kopułką oraz niskotonowy Vifa (65 mm) z membraną aluminiową. W obu konstrukcjach siłą napędową zapewniają magnesy neodymowe. Głośniki zasilane są przez dwa w pełni zmostkowane wzmacniacze mocy. Cały układ pozwala odtwarzać dźwięki z zakresu od 78 Hz do 20 kHz +/-3 dB. Energię do pracy dostarcza akumulator litowo-jonowy, a jego ładowanie odbywa się poprzez wejście USB 5 V. Aby oszczędzić energię, po trzech minutach bez sygnału audio City przechodzi w tryb uśpienia, a po 30 minutach wyłącza się automatycznie.

Swój ultramobilny charakter model City zawdzięcza niewielkiej i lekkiej konstrukcji. Obudowa wykonana jest z tworzywa ABS, a maskownica odlewana z aluminium. Całość wyróżnia się odpornością na niekorzystne warunki (IPX4), a przy tym waży zaledwie 300 g i ma wymiary: 39 mm wysokości i 105 mm średnicy.

Vifa City

Głośniki Vifa City dostępne są w sześciu kombinacjach kolorystycznych: łupkowo-czarnej, szałwiowo-zielonej, zielono-cytrynowej, ultramarynowo-koralowej, bordowo-różowej i terakotowo-niebieskiej.


Przeczytaj także

Urządzenia Michi debiutują na polskim rynku


Rotel, bazując na swoim 55-letnim doświadczeniu w tworzeniu wyrafinowanych urządzeń audio, w wielkim stylu powraca do świata high-endu. Michi, marka słynąca z wysokiej klasy produktów, ponownie staje się dostępna dla szerokiego grona najbardziej wymagających audiofilów, a jej trzy debiutanckie modele łączą niezrównany poziom jakości dźwięku z perfekcją wykonania i najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie wzornictwa.

Dowiedz się więcej

Nowy klasyk – ELAC Carina


Prosta, a jednocześnie uderzająca stylistyka, imponujący dźwięk – nowa seria Carina wprowadza do świata głośników powiew wizualnej świeżości, podkreślając wyśmienitą jakość brzmienia uzyskaną dzięki szczegółowemu dopracowaniu konstrukcji. Efekt? Już w chwili debiutu linia Carina staje się nowym klasykiem w gamie produktowej ELAC-a.

Dowiedz się więcej

ELAC poszerza gamę gramofonów o model Miracord 60


Za sprawą Miracorda 90, który zadebiutował w 2016 r., nazwa Miracord ponownie zagościła w świecie high-end audio. Po trzech latach od tego momentu gama gramofonów ELAC-a powiększa się o kolejny model – Miracord 60 jest gotowy, aby kontynuować niesamowitą audiofilską sagę gramofonową ELAC.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38