Aktualności

Nowy w mieście – głośnik bezprzewodowy Vifa City


Vifa City

Vifa rozszerza swoją gamę produktową o ultraprzenośny głośnik bezprzewodowy City. Mieszcząca się w dłoni konstrukcja, wykonana z wysokiej jakości materiałów, wykorzystuje nowoczesne rozwiązania techniczne, m.in. łączność Bluetooth 4.0 oraz NFC, i dostarcza wysokiej jakości dźwięk, będący efektem zastosowania zaawansowanych przetworników Vifa.

Vifa City jest szóstym głośnikiem bezprzewodowym w ofercie duńskiego producenta. Korzenie marki sięgają lat 30. ubiegłego wieku. Początkowo działająca jako poddostawca dla innych producentów kolumn głośnikowych, od 2014 r. Vifa oferuje również własną gamę głośników bezprzewodowych, stworzonych w oparciu o swoje bogate doświadczenie. Rezultatem jest seria high-endowych, niezwykle intuicyjnych i atrakcyjnych stylistycznie głośników, które odzwierciedlają podstawową wartość marki Vifa, jaką jest przekazywanie użytkownikowi autentycznego dźwięku.

Vifa City

Vifa City jest fantastycznym, maleńkim, ultraprzenośnym głośnikiem, który został opracowany z myślą o często przemieszczających się miłośnikach muzyki. Mimo swoich kompaktowych rozmiarów urządzenie dostarcza emocjonujący dźwięk w zakresie 360 stopni. Aby uzyskać bogatsze brzmienie użytkownik może połączyć ze sobą dwa lub więcej głośników.

Pod względem technicznym Vifa City wykorzystuje wszystko to, co najlepsze. Bezprzewodową komunikację umożliwia łączność Bluetooth® 4.0, a proces parowania głośnika z telefonami z systemem Android ułatwia NFC. Funkcjonalność głośnika zwiększa port USB, pozwalający odtwarzać muzykę zapisaną na pamięciach przenośnych. Model City może także pełnić rolę głośnika dla telefonu, dodatkowo wzbogaconego o układ redukcji hałasu/echa.

Vifa City

Za wysoką jakość dźwięku odpowiadają dwa przetworniki: wysokotonowy Vifa (15 mm) z tekstylną kopułką oraz niskotonowy Vifa (65 mm) z membraną aluminiową. W obu konstrukcjach siłą napędową zapewniają magnesy neodymowe. Głośniki zasilane są przez dwa w pełni zmostkowane wzmacniacze mocy. Cały układ pozwala odtwarzać dźwięki z zakresu od 78 Hz do 20 kHz +/-3 dB. Energię do pracy dostarcza akumulator litowo-jonowy, a jego ładowanie odbywa się poprzez wejście USB 5 V. Aby oszczędzić energię, po trzech minutach bez sygnału audio City przechodzi w tryb uśpienia, a po 30 minutach wyłącza się automatycznie.

Swój ultramobilny charakter model City zawdzięcza niewielkiej i lekkiej konstrukcji. Obudowa wykonana jest z tworzywa ABS, a maskownica odlewana z aluminium. Całość wyróżnia się odpornością na niekorzystne warunki (IPX4), a przy tym waży zaledwie 300 g i ma wymiary: 39 mm wysokości i 105 mm średnicy.

Vifa City

Głośniki Vifa City dostępne są w sześciu kombinacjach kolorystycznych: łupkowo-czarnej, szałwiowo-zielonej, zielono-cytrynowej, ultramarynowo-koralowej, bordowo-różowej i terakotowo-niebieskiej.


Przeczytaj także

Nowe planarne słuchawki douszne Audeze LCD-i3


Audeze poszerza swoją gamę o nowe słuchawki douszne LCD-i3. Model ten wprowadza wiele udoskonaleń w porównaniu ze swoim poprzednikiem, iSINE 20, i wykorzystuje rozwiązania zastosowane w starszym bracie LCD-i4. Najnowszy model gwarantuje fantastyczny dźwięk, niesamowity zakres dynamiki i wyposażony jest w komplet przewodów: Audeze CIPHER Lightning, kabel Bluetooth i standardowy kabel 3,5 mm.

Dowiedz się więcej

Audio Pro BT5 – najnowszy model głośnika Bluetooth


Audio Pro wprowadza do swojej oferty najnowszy głośnik Bluetooth. Model BT5 łączy kompaktowe rozmiary z zaawansowaną techniką. Urządzenie dostarcza wysokiej jakości, mocny dźwięk, a dzięki pięknemu skandynawskiemu wzornictwu i trzem atrakcyjnym wersjom wykończenia idealnie wpisuje się w wystrój domowego wnętrza.

Dowiedz się więcej

Nagrody EISA dla produktów firm Bowers & Wilkins, ELAC...


EISA (European Imaging and Sound Association), elitarne stowarzyszenie zrzeszające wiodące magazyny zajmujące się szeroko pojętym sprzętem audio-wideo i multimediami, już po raz 23. przyznało prestiżowe nagrody EISA Awards. Wśród tegorocznych laureatów znalazły się urządzenia z portfolio firm: Bowers & Wilkins, ELAC, Hegel, IsoAcoustics, Isotek, NAD i Rotel.

Dowiedz się więcej

Audio Pro – skandynawska szkoła dźwięku


Już od ponad 40 lat Audio Pro, szwedzki producent wysokiej klasy głośników, udowadnia, że o jakości dźwięku niekoniecznie decyduje rozmiar urządzenia. Mimo kompaktowych rozmiarów, którymi charakteryzuje się większość konstrukcji tej marki, modele Audio Pro zachwycają swoim brzmieniem, czego potwierdzeniem są liczne nagrody przyznawane przez profesjonalistów i prestiżowe redakcje z całego świata. Teraz, dzięki firmie Audio Klan, ta skandynawska jakość jest jeszcze łatwiej dostępna także w Polsce.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38