Aktualności

Odetnij się od otaczającej rzeczywistości – test słuchawek Audio-Technica ATH-ANC700BT


Odpowiadając na potrzeby dzisiejszych melomanów, producenci słuchawek sukcesywnie rozwijają gamę modeli tworzonych z myślą o słuchaniu muzyki poza domem. To bardzo wymagające środowisko, często narażone na hałas, w którym użytkownicy pozostają niemal w ciągłym ruchu. Te specyficzne warunki sprawiają, że idealnym rozwiązaniem stają się kompaktowe, bezprzewodowe słuchawki, które dodatkowo wyposażone są w system redukcji hałasu. Słuchawki takie jak Audio-Technica ATH-ANC700BT, których atuty poznał Marcin Olszewski z redakcji „audiostereo.pl”.

Audio-Technica ATH-ANC700BT

Słuchawki przekonują do siebie już w chwilę po wyjęciu z opakowania. „Użyte materiały są wysokiej jakości i choć próżno w ich przypadku szukać drewna, aluminium czy włókna węglowego, to zastosowane plastiki i „ekologiczna” skóra sprawiają jednoznacznie pozytywne wrażenie” – wyjaśnia recenzent. Atutami ATH-ANC700BT są również łączność bezprzewodowa Bluetooth® z kodekiem Qualcomm® aptX™ HD oraz autorski system aktywnej redukcji hałasu (ANC) QuietPoint®. Całości dopełnia wbudowany akumulator zapewniający energię na ok. 25 godzin słuchania muzyki w trybie bezprzewodowym i z włączonym układem ANC.

Audio-Technica ATH-ANC700BT

Pod względem brzmieniowym słuchawki ATH-ANC700BT są typowym przykładem szkoły dźwiękowej Audio-Techniki. Model ten do rozdzielczości i pewnego stopnia analityczności dokłada odczuwalną porcję dynamiki i mocną podstawę basową. „Od razu zaznaczę, że wcale nie chodzi w tym momencie o przytłoczenie słuchacza jednolitą ścianą dźwięku, lecz dostarczenie mu informacji nie tylko o wolumenie reprodukowanego materiału, ale również o rozmieszczeniu poszczególnych muzyków na scenie, gradacji planów i oczywiście właściwej trójwymiarowości” – stwierdza Marcin Olszewski.

Audio-Technica ATH-ANC700BT

Cały test słuchawek Audio-Technica ATH-ANC700BT dostępny jest tutaj. Zapraszamy do lektury. 


Przeczytaj także

Audeze partnerem organizacji e-sportowej Echo Fox


Audeze, wiodący na świecie producent planarnych słuchawek magnetycznych, ogłosił oficjalne partnerstwo z cenioną organizacją e-sportową i firmą medialną – Echo Fox. Dzięki zaangażowaniu w tworzenie innowacyjnych i najlepszych rozwiązań audio, Audeze wyposaży zespoły Echo Fox w model Mobius, cieszące się ogromnym uznaniem słuchawki gamingowe, wyposażone w planarne przetworniki magnetyczne i technologie audio Waves Nx 3D.

Dowiedz się więcej

Pięć gwiazdek dla ELAC-ów Debut B5.2 w teście „What Hi...


Pierwsza seria głośników Debut firmy ELAC pojawiła się na rynku ok. trzy lata temu. Teraz tryumfy święci linia Debut 2.0, w której podstawowym modelem jest podstawkowy głośnik Debut B5.2. I właśnie ta konstrukcja broniła honoru firmy w teście przeprowadzonym przez redakcję magazynu „What Hi-Fi?” Jak się okazuje, uczyniła to w doskonały sposób, czego potwierdzeniem jest uzyskanie najwyższej noty – pięciu gwiazdek.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38