Aktualności

Odetnij się od otaczającej rzeczywistości – test słuchawek Audio-Technica ATH-ANC700BT


Odpowiadając na potrzeby dzisiejszych melomanów, producenci słuchawek sukcesywnie rozwijają gamę modeli tworzonych z myślą o słuchaniu muzyki poza domem. To bardzo wymagające środowisko, często narażone na hałas, w którym użytkownicy pozostają niemal w ciągłym ruchu. Te specyficzne warunki sprawiają, że idealnym rozwiązaniem stają się kompaktowe, bezprzewodowe słuchawki, które dodatkowo wyposażone są w system redukcji hałasu. Słuchawki takie jak Audio-Technica ATH-ANC700BT, których atuty poznał Marcin Olszewski z redakcji „audiostereo.pl”.

Audio-Technica ATH-ANC700BT

Słuchawki przekonują do siebie już w chwilę po wyjęciu z opakowania. „Użyte materiały są wysokiej jakości i choć próżno w ich przypadku szukać drewna, aluminium czy włókna węglowego, to zastosowane plastiki i „ekologiczna” skóra sprawiają jednoznacznie pozytywne wrażenie” – wyjaśnia recenzent. Atutami ATH-ANC700BT są również łączność bezprzewodowa Bluetooth® z kodekiem Qualcomm® aptX™ HD oraz autorski system aktywnej redukcji hałasu (ANC) QuietPoint®. Całości dopełnia wbudowany akumulator zapewniający energię na ok. 25 godzin słuchania muzyki w trybie bezprzewodowym i z włączonym układem ANC.

Audio-Technica ATH-ANC700BT

Pod względem brzmieniowym słuchawki ATH-ANC700BT są typowym przykładem szkoły dźwiękowej Audio-Techniki. Model ten do rozdzielczości i pewnego stopnia analityczności dokłada odczuwalną porcję dynamiki i mocną podstawę basową. „Od razu zaznaczę, że wcale nie chodzi w tym momencie o przytłoczenie słuchacza jednolitą ścianą dźwięku, lecz dostarczenie mu informacji nie tylko o wolumenie reprodukowanego materiału, ale również o rozmieszczeniu poszczególnych muzyków na scenie, gradacji planów i oczywiście właściwej trójwymiarowości” – stwierdza Marcin Olszewski.

Audio-Technica ATH-ANC700BT

Cały test słuchawek Audio-Technica ATH-ANC700BT dostępny jest tutaj. Zapraszamy do lektury. 


Przeczytaj także

Audio-Technica wprowadza następną generację słuchawek ...


Stworzony w oparciu o sprzedawane w milionach sztuk profesjonalne słuchawki monitorujące ATH-M50x, cieszący się dużym uznaniem model ATH-MSR7 połączył kompatybilność high-res audio z ultra-komfortową konstrukcją, pozwalając cieszyć się studyjną jakością muzyką także poza domem. Audio-Technica wprowadza teraz nową generację tych zaawansowanych słuchawek, model ATH-MSR7b, który jeszcze bardziej udoskonala brzmienie i oferuje lżejszą, łatwiejszą do przenoszenia konstrukcję.

Dowiedz się więcej

NAD prezentuje C 658 – uniwersalny przedwzmacniacz / D...


NAD Electronics, znany i ceniony producent zaawansowanych komponentów audio-wideo, przedstawia unikatowy produkt łączący w jednej obudowie wysokiej jakości przedwzmacniacz, przetwornik c/a oraz odtwarzacz strumieniowy BluOS. C 658 integruje najnowsze technologie, takie jak BluOS, Bluetooth aptX HD, Dirac Live Room Correction i modułową konstrukcję MDC z doskonale znanym podejściem do jakości dźwięku, z którego słynie NAD.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38