Aktualności

Odetnij się od otaczającej rzeczywistości – test słuchawek Audio-Technica ATH-ANC700BT


Odpowiadając na potrzeby dzisiejszych melomanów, producenci słuchawek sukcesywnie rozwijają gamę modeli tworzonych z myślą o słuchaniu muzyki poza domem. To bardzo wymagające środowisko, często narażone na hałas, w którym użytkownicy pozostają niemal w ciągłym ruchu. Te specyficzne warunki sprawiają, że idealnym rozwiązaniem stają się kompaktowe, bezprzewodowe słuchawki, które dodatkowo wyposażone są w system redukcji hałasu. Słuchawki takie jak Audio-Technica ATH-ANC700BT, których atuty poznał Marcin Olszewski z redakcji „audiostereo.pl”.

Audio-Technica ATH-ANC700BT

Słuchawki przekonują do siebie już w chwilę po wyjęciu z opakowania. „Użyte materiały są wysokiej jakości i choć próżno w ich przypadku szukać drewna, aluminium czy włókna węglowego, to zastosowane plastiki i „ekologiczna” skóra sprawiają jednoznacznie pozytywne wrażenie” – wyjaśnia recenzent. Atutami ATH-ANC700BT są również łączność bezprzewodowa Bluetooth® z kodekiem Qualcomm® aptX™ HD oraz autorski system aktywnej redukcji hałasu (ANC) QuietPoint®. Całości dopełnia wbudowany akumulator zapewniający energię na ok. 25 godzin słuchania muzyki w trybie bezprzewodowym i z włączonym układem ANC.

Audio-Technica ATH-ANC700BT

Pod względem brzmieniowym słuchawki ATH-ANC700BT są typowym przykładem szkoły dźwiękowej Audio-Techniki. Model ten do rozdzielczości i pewnego stopnia analityczności dokłada odczuwalną porcję dynamiki i mocną podstawę basową. „Od razu zaznaczę, że wcale nie chodzi w tym momencie o przytłoczenie słuchacza jednolitą ścianą dźwięku, lecz dostarczenie mu informacji nie tylko o wolumenie reprodukowanego materiału, ale również o rozmieszczeniu poszczególnych muzyków na scenie, gradacji planów i oczywiście właściwej trójwymiarowości” – stwierdza Marcin Olszewski.

Audio-Technica ATH-ANC700BT

Cały test słuchawek Audio-Technica ATH-ANC700BT dostępny jest tutaj. Zapraszamy do lektury. 


Przeczytaj także

Audio-Technica wprowadza innowacyjne słuchawki bezprze...


Nowe bezprzewodowe słuchawki firmy Audio-Technica, modele ATH-SR50BT i ATH-SR30BT, łączą swobodę bezprzewodowego dostępu do muzyki z najnowocześniejszą techniką audio i zasilania, obejmującą redukcję hałasu otoczenia, funkcję Hear-through (tylko ATH-SR50BT) i możliwość pracy przez 70 godzin bez ładowania baterii (tylko ATH-SR30BT).

Dowiedz się więcej

Pierwsze prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Audio-Tech...


Słuchawki Audio-Techniki z serii True Wireless całkowicie uwalniają użytkownika od przewodów i zapewniają wysokiej jakości dźwięk hi-fi. Ergonomiczna i niesamowicie komfortowe konstrukcje słuchawek zwiększają przyjemność użytkowania, pozwalając skupić się na słuchaniu swoich ulubionych nagrań i wykonywaniu codziennych zajęć.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38