Aktualności

Pierwsze prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Audio-Technica ATH-CKR7TW i ATH-SPORT7TW


Słuchawki Audio-Techniki z serii True Wireless całkowicie uwalniają użytkownika od przewodów i zapewniają wysokiej jakości dźwięk hi-fi. Ergonomiczna i niesamowicie komfortowe konstrukcje słuchawek zwiększają przyjemność użytkowania, pozwalając skupić się na słuchaniu swoich ulubionych nagrań i wykonywaniu codziennych zajęć.

Słuchawki Audio-Techniki True Wireless, ATH-CKR7TW i ATH-SPORT7TW, zostały stworzone dla użytkowników, którzy słuchając muzyki podczas codziennych zajęć chcą całkowicie uwolnić się od przewodów, a także osób, które prowadzą aktywny styl życia. Łącząc jakość dźwięku Audio-Technica z ergonomiczną i niesamowicie komfortową konstrukcją, ten prawdziwie bezprzewodowy duet pozwala skupić się na muzyce i swojej pracy, bez wprowadzania jakichkolwiek zakłóceń lub ograniczeń.

Audio-Technica ATH-CKR7TW

Audio-Technica ATH-CKR7TW

Starannie wykonany przy użyciu najwyższej jakości materiałów, ten najwyższej klasy model True Wireless zapewnia  niesamowitą wierność brzmienia, całkowicie bezprzewodowo. Jego elegancka konstrukcja pozwala dyskretnie, a przy tym pewnie zamocować słuchawki w uszach, wykorzystując wymienne pętle 3D, zapewniających dodatkowe wsparcie. Słuchawki oferowane są w klasycznych kolorach: czarnym i szarym.

Audio-Technica ATH-CKR7TW

Bazując na 56 latach doświadczenia w dziedzinie inżynierii dźwięku, Audio-Technica już od wielu dekad projektuje swoje przetworniki całkowicie od podstaw. Specjalnie dostrojone, 11-milimetrowe przetworniki ATH-CKR7TW mogą poszczycić się precyzyjną konstrukcją, na którą składają się powłoka o strukturze karbonu, jarzmo z czystego żelaza i mosiężny stabilizator. Całość zapewnia precyzję i naturalność odwzorowania dźwięku.

Aby zmaksymalizować wydajność przetworników sekcje akustyczna i elektroniczna zostały odizolowane od siebie, minimalizując w ten sposób przepływ powietrza, który mógłby negatywnie wpływać na jakość brzmienia. Rezultatem jest czysty i precyzyjny dźwięk high-res. Doskonała jakość sygnału audio to również zasługa wysokiej klasy przetwornika cyfrowo-analogowego i starannie opracowanych elementów wzmacniacza.

Audio-Technica ATH-CKR7TW

ATH-CKR7TW po pełnym naładowaniu wbudowanego akumulatora mogą odtwarzać dźwięk przez sześć godzin, a dzięki kompaktowemu etui ochronnemu z funkcją banku energii ten czas wydłuża się o dodatkowe dziewięć godzin, co jest szczególnie istotne, gdy użytkownik przebywa z dala od źródła zasilania. Informację o poziomie naładowania akumulatora słuchawek lub etui ochronnego przekazują diody LED.

Odtwarzaniem muzyki i połączeniami telefonicznymi można łatwo sterować z poziomu smartfona z zainstalowaną aplikacją Audio-Technica Connect (iOS i Android). Aplikacja pokazuje urządzenie, które jest podłączone, status baterii, kodek Bluetooth, aktualnie odtwarzany utwór, itp. Ponadto, w przypadku zgubienia jednej słuchawki aplikacja pomoże ją zlokalizować. Dodatkowo użytkownik może zgodnie ze swoimi preferencjami przypisać do przycisku odpowiednią funkcję.

ATH-CKR7TW obsługują najnowszą wersję łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.0 wyróżniającą się niskim zapotrzebowaniem na energię. Słuchawki kompatybilne są z kodekami aptX, AAC i SBC.

Audio-Technica ATH-SPORT7TW

Ten sportowy model True Wireless pozwala skupić się na treningu fizycznym, zapewniając podkład dźwiękowy, który zachęca do jeszcze większego wysiłku. Kompaktowe i dyskretne, słuchawki perfekcyjnie dopasowują się do uszu, co jest m.in. zasługą ergonomicznie zaprojektowanych końcówek Freebit®, zapewniających maksymalną stabilność i komfort podczas intensywnych ćwiczeń. Podobnie jak drugi z modeli z serii True Wireless, ATH-CKR7TW, sportowe słuchawki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i szarej.

Audio-Technica ATH-SPORT7TW

Zgodne z certyfikatem IPX5, te odporne na pot i niekorzystne warunki pogodowe słuchawki douszne można opłukać pod bieżącą wodą, np. po zakończeniu intensywnego treningu. Podczas codziennych zajęć sportowych, w szczególności tych odbywających się na świeżym powietrzu, praktycznym udogodnieniem jest specjalna funkcja Hear-Through. Pozwala ona zachować kontakt z otoczeniem, zwiększając w ten sposób bezpieczeństwo użytkownika. Wystarczy dotknąć i przytrzymać przez kilka sekund lewą słuchawkę, aby usłyszeć dźwięki docierające z zewnątrz.

Łatwe i szybkie zarządzanie połączeniami telefonicznymi oraz muzyką zapewnia sterowanie dotykowe. Dostęp do wszystkich funkcji można również uzyskać z poziomu smartfona z zainstalowaną aplikacją Audio-Technica Connect (iOS i Android).

Audio-Technica ATH-SPORT7TW

ATH-SPORT7TW po pełnym naładowaniu akumulatora zapewniają energię na 3,5 godziny słuchania muzyki – to czas całkowicie wystarczający na przeprowadzenie sesji treningowej. Dzięki kompaktowemu etui ochronnemu, które pełni również rolę banku energii, ten czas można wydłużyć o 14 godzin. To przydatne rozwiązanie, gdy użytkownik przebywa z dala od źródła zasilania. Jeśli przed rozpoczęciem treningu bateria jest bliska wyczerpania się, użytkownik może skorzystać z funkcji szybkiego ładowania, dzięki której 10-minutowe ładowanie zapewnia energię na 45 minut pracy.

Audio-Technica ATH-SPORT7TW

Model ATH-SPORT7TW dostarcza potężny dźwięk, idealnie dopasowany do intensywności treningu. To zasługa specjalnie opracowanych przetworników dynamicznych o średnicy 5,8 mm. Słuchawki obsługują najnowszą wersję łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.0 oraz kodeki AAC i SBC.

Wraz ze słuchawkami dostarczany jest przewód USB do ładowania, a ponadto silikonowe wkładki douszne (XS, S, M, L), końcówki Freebit® (XS, S, M, L), a także odporne na pot wkładki z miękkiej pianki Comply z funkcją pamięci (M).


Przeczytaj także

Audio Klan oficjalnym przedstawicielem legendarnej fir...


Już wkrótce do polskich salonów audio-wideo trafi niemal pełna gama produktowa Luxmana. Oficjalnym przedstawicielem tej japońskiej ikony w świecie high-endowych urządzeń została firma Audio Klan. Dzięki temu polscy miłośnicy doskonałego dźwięku będą mogli zapoznać się z ofertą Luxmana w aż 12 miastach Polski, a jego znakomite konstrukcje staną się dostępne niemal na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się więcej

Aplikacja Vifa® HOME z nowymi funkcjami


Vifa, znany i ceniony producent wysokiej klasy przetworników i głośników bezprzewodowych, przygotował aktualizację aplikacji Vifa® HOME. Dzięki wprowadzonym zmianom użytkownicy modeli Copenhagen 2.0 oraz Stockholm 2.0 zyskają kilka nowych funkcji i udogodnień.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38