Aktualności

Strona internetowa Rotel w polskiej wersji językowej


Rotel we współpracy z firmą Audio Klan uruchomił polską wersję językową swojej strony internetowej rotel.com. To nie lada gratka dla wszystkich fanów i miłośników tej marki oraz zagorzałych zwolenników produktów tej japońskiej ikony w świecie audio. Dzięki temu szerokie grono audiofilów i melomanów może jeszcze bliżej poznać historię marki, obejrzeć pełną gamę produktową Rotela i zgłębić tajniki systemów stereo, kina domowego i multiroom.

Japońska rodzinna firma Rotel powstała w 1966 r. i już w latach 70. XX wieku stała się cenionym producentem zaawansowanych konstrukcji audio. Od samego początku projektanci urządzeń Rotela hołdowali zasadzie, że w przypadku urządzeń wszelkie dodatkowe funkcje powinny być uzupełnieniem najwyższej możliwej jakości dźwięku, a nie głównym ich atutem. Efektem prac inżynierów firmy jest wykorzystywana aż do dzisiaj koncepcja Balanced Design, która dzięki połączeniu elementów fizyki, elektroniki i inżynierii pozwala tworzyć niezwykle dopracowane i zaawansowane urządzenia hi-fi.

Te i wiele innych ciekawych informacji można zdobyć odwiedzając stronę internetową rotel.com, która dzięki współpracy firm Rotel i Audio Klan (dystrybutora produktów firmy Rotel w Polsce) teraz dostępna jest również w polskiej wersji językowej. To ogromne kompendium wiedzy przydatne nie tylko dla zagorzałych fanów Rotela i jej produktów, lecz także dla wszystkich miłośników dobrego dźwięku. Dlaczego? Otóż oprócz informacji tak oczywistych, jak przedstawienie gamy produktowej oraz historii marki, na stronie www.rotel.com znajdziemy także ciekawą zakładkę „Poznaj i dziel się”, w której Rotel za pomocą sekcji „Stereo ABC…”, „Kino domowe ABC…” i „Dźwięk w całym domu ABC…” przybliża internautom systemy stereo, kina domowego i multiroom.


Przeczytaj także

Devialet Care w cenie głośników Devialet Phantom


Devialet przygotował promocję, dzięki której nabywcy głośników z serii Phantom Reactor i Phantom Premiere już w cenie zakupu otrzymują pakiet ochronny Devialet Care. Oferta promocyjna obowiązuje od 16 listopada do 31 grudnia 2020 r. (włącznie) i zapewnia użytkownikom dwie korzyści.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 09

fax.: +48 22 777 99 38