Aktualności

Urządzenia firm AudioQuest, Michi, NAD, Thorens i Bowers & Wilkins zdobywcami prestiżowych nagród EISA


Elitarne stowarzyszenie EISA przyznało prestiżowe nagrody EISA Awards. W 24. finale, werdyktem jury składającego się z przedstawicieli wiodących magazynów zajmujących się szeroko pojętym sprzętem audio-wideo oraz multimediami, wśród nagrodzonych produktów znalazły się AudioQuest DragonFly Cobalt, Michi P5/S5, NAD Masters M33 oraz Thorens TD 1601.

Dowiedz się więcej


Thorens TD 103 A - stworzony na nowo


Thorens przyspiesza przekształcanie swojej gamy produktowej i prezentuje najnowszy gramofon TD 103 A. Model ten jest całkowicie przeprojektowanym, w pełni automatycznym gramofonem, wywodzącym się z wielokrotnie nagradzanych konstrukcji.

Dowiedz się więcej


Nowe gramofony Thorens – TD 1600 i TD 1601


Thorens zapowiada dwa nowe gramofony: TD 1600 i TD 1601. Oba modele nawiązują stylistycznie i konstrukcyjnie do klasycznego modelu firmy – TD 160 – i wyposażone są w zawieszone sub-chassis. TD 1600 pozostaje typowym, w pełni manualnym gramofonem, podczas gdy TD 1601 zwiększa wygodę użytkowania m.in. funkcją automatycznego wyłączania po zakończeniu odtwarzania.

Dowiedz się więcej


Thorens TD 402 DD – nowy gramofon z napędem bezpośrednim


Za pośrednictwem nowego modelu TD 402 DD Thorens prezentuje swój pierwszy od ponad 30 lat gramofon z napędem bezpośrednim. Urządzenie wyposażone jest w funkcję automatycznego wyłączania i dostarczany jest z zamontowaną wkładką Audio-Technica AT VM95E, czyniąc TD 402 DD najlepszą propozycją wśród wysokiej jakości konstrukcji należących do średniej klasy urządzeń.

Dowiedz się więcej


Marka Thorens w portfolio Audio Klanu


Thorens, światowej klasy projektant gramofonów, rozszerza swoją działalność w Polsce. Od sierpnia 2013 r. za dystrybucją urządzeń tego znanego i cenionego szwajcarskiego producenta będzie odpowiedzialna firma Audio Klan. Dzięki temu zwiększy się dostępność konstrukcji Thorensa, które już wkrótce będzie można znaleźć w sklepach specjalistycznych Top Hi-Fi & Video Design oraz wielu innych salonach z urządzeniami audio

Dowiedz się więcej