Aktualności

Tivoli Audio wprowadza do swoich produktów obsługę Apple AirPlay 2, Google Chromecast i Amazon Alexa


Tivoli Audio zapowiedział wprowadzenie unowocześnionych wersji swoich urządzeń z serii ART, określanych teraz mianem Generation 2. Modele te zachowują stylistykę i główne założenia konstrukcyjne swoich poprzedników, ale dodatkowo wspierają AirPlay 2 i Chromecast lub AirPlay 2 i Alexa. Dzięki temu nowe urządzenia Tivoli Audio będą jeszcze łatwiej integrowały się z domowymi systemami audio.

Ikoniczne wzornictwo Tivoli Audio pozostaje ponadczasowe, ale technika cały czas idzie naprzód. Wraz z nieustannie rozwijającym się rynkiem inteligentnej domowej rozrywki projektanci Tivoli Audio uznali, że nadszedł czas, aby udoskonalić serię ART.

Mając na uwadze zachodzące zmiany, Tivoli Audio stworzył ART Generation 2, radio Model One Digital i system muzyczny typu all-in-one Music System Home. Łącząc najnowsze rozwiązania techniczne, materiały klasy premium i minimalistyczne wzornictwo z wysokiej jakości dźwiękiem, który stał się synonimem Tivoli Audio, celem projektantów jest, aby inteligentny dom był równie zaawansowany technicznie, jak stylowy.

Podczas opracowywania urządzeń nowej generacji projektanci wzięli pod uwagę fakt, że inteligentne domy na całym świecie różnią się od siebie, a także to, że dostęp do sieci Wi-Fi oraz preferencje dotyczące serwisów strumieniowych audio wyglądają odmiennie w różnych krajach. Oczywiście równie ważny aspektami były wrażenia użytkownika, jakość i łatwość użytkowania.

W odpowiedzi Tivoli Audio stworzyło ART Generation 2, Model One Digital i Music System Home z wbudowanymi AirPlay 2 oraz Google Chromecast. Dzięki ww. technologiom wspomniane urządzenia zapewniają fantastyczne wrażenia audio i wyróżniają się bogactwem funkcji, a przy tym pozostają łatwe w użytkowaniu. Co więcej, modele te obsługują zarówno pasmo Wi-Fi 2,4 GHz, jak i 5 GHz.

Kolejnym krokiem, który robi Tivoli Audio, jest wprowadzenie wersji ART Generation 2 głośników Cube i ORB/Sphera. Modele te obsługują AirPlay 2 i sterowanie głosowe Amazon Alexa. Podobnie jak w przypadku pozostałych modeli z serii ART, nowe funkcjonalności dopełniają szeroką gamę kompatybilnych źródeł muzyki, takich jak Spotify Connect, Tidal, YouTube Music i Pandora, a także możliwość odtwarzania dźwięku poprzez łączność bezprzewodową Bluetooth lub przy wykorzystaniu tradycyjnego połączenia przewodowego.


Przeczytaj także

Logowanie do serwisu Tidal po aktualizacji aplikacji M...


Tidal wdraża nowy system logowania się do swojego serwisu i w związku z tym wszyscy użytkownicy urządzeń z rodziny Yamaha MusicCast, którzy obecnie zalogowani są do serwisu, zostaną automatycznie wylogowani. Aby móc korzystać z dostępu do serwisu po wprowadzeniu nowego systemu, trzeba zaktualizować nie tylko samo urządzenie Yamahy, lecz także aplikację MusicCast.

Dowiedz się więcej

House of Marley Get Together Duo – wszechstronne i bez...


Za pośrednictwem modelu Get Together Duo firma House of Marley stworzyła niezwykle uniwersalny zestaw głośników bezprzewodowych – mogą one pracować solo, tworzyć prawdziwie bezprzewodową parę stereo, bezprzewodowo współpracować z gramofonem Stir It Up Wireless lub odtwarzać dźwięk z dowolnego innego źródła.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

Media

tel.: +48 22 777 99 09