Aktualności

Tivoli Audio Music System Home – najwyższej jakości system „all-in-one”


Music System Home łączy klasyczne, stylowe wzornictwo z wysokiej jakości dźwiękiem i obszerną listą praktycznych funkcji, które spełnią oczekiwania wszystkich miłośników muzyki. Zaprojektowany tak, aby idealnie pasował do pozostałych komponentów z linii ART, model Music System Home wyposażony jest w obudowę z prawdziwego drewna oraz pięknie prezentujące się maskownice z wysokiej jakości tkaniny.

Tivoli Audio Music System Home

Music System Home zmienia sposób, w jaki odbiera się dźwięk w domu. System ten łączy wzornictwo nawiązujące do konstrukcji audio z połowy ubiegłego wieku z najnowszymi technologiami i funkcjami urządzeń domu inteligentnego. Model ten został stworzony dla indywidualistów, którzy w równym stopniu cenią styl i jakość dźwięku.

Kompaktowa obudowa skrywa praktycznie kompletne wyposażenie, jakiego można oczekiwać od nowoczesnego systemu audio. Miłośnicy fizycznych nośników docenią obecność odtwarzacza CD, a amatorzy transmisji radiowych ucieszą się z wbudowanego tunera FM/DAB+. Z myślą o amatorach muzyki z sieci projektanci zapewnili także dostęp do radia internetowego i serwisów strumieniowych (np. Spotify, Tidal, Deezer), a także możliwość korzystania z biblioteki muzycznej udostępnionej w domowej sieci.

Dostęp do funkcji sieciowych zapewnia łączność bezprzewodową Wi-Fi oraz stałe łącze (Ethernet). Szybki dostęp do muzyki ze smartfona i urządzeń mobilnych umożliwia również Bluetooth 4.1, a opcje połączeniowe rozszerzają wejście i wyjście liniowe ze złączem mini-jack (3,5 mm).

Tivoli Audio Music System Home

Zaawansowana konstrukcja z czterema przetwornikami zapewnia wysoką jakość brzmienia, wypełniając domową przestrzeń czystym i zbalansowanym dźwiękiem oraz bogatym, głębokim basem bez względu na to, czy użytkownik strumieniuje swoje ulubione listy odtwarzania, czy też słucha ulubionego albumu z płyty CD.

Aby uzyskać oczekiwaną jakość dźwięku, projektanci wyposażyli Music System Home w dwa 89-milimetrowe przetworniki niskotonowe o mocy 20 W oraz dwa 19-milimetrowe głośniki wysokotonowe o mocy 8 W, wszystkie zasilane przez 4-kanałowy wzmacniacz. Ponadto w układzie audio znalazł się również 24-bitowy układ DSP.

Wszystkimi funkcjami Music System Home można zarządzać za pomocą elementów sterujących na urządzeniu, pilota zdalnego sterowania lub z poziomu aplikacji Tivoli Audio Art App – użytkownik może m.in. odtwarzać zgromadzoną muzykę, np. na płytach CD, korzystać z wielu najpopularniejszych serwisów strumieniowych, a także słuchać radia internetowego.

Tivoli Audio Music System Home

Tivoli Audio Music System Home obsługuje funkcję sterowania głosowego. Wystarczy aktywować Amazon Alexa (obecnie Alexa obsługuje wyłącznie język angielski), aby móc poprosić o odtworzenie muzyki, włączenie wiadomości, sprawdzenie pogody, zarządzanie urządzeniami domu inteligentnego i wiele więcej. Alexa znajduje się w chmurze, dlatego nieustannie staje się inteligentniejsza, dodając nowe funkcje, które automatycznie dostarczane są do urządzenia użytkownika.

Wysoką klasę urządzenia potwierdzają zastosowane materiały. Drewniana obudowa spoczywa na czterech przykręcanych aluminiowych nóżkach. Z aluminium wykonany jest również panel przedni oraz pokrętła. Głośniki skrywają się za maskownicami wykonanymi z tkaniny Gabriel. Urządzenie dostępne jest w trzech wersjach wykończenia – orzech/szary, czarny/czarny, biały/szary – dzięki czemu z łatwością można wybrać wersję optymalnie dopasowaną do praktycznie dowolnego wystroju wnętrza.


Przeczytaj także

Model One - Radio Doskonałe


Tivoli Audio Model One AM/FM to: "najlepiej brzmiące radio, jakie kiedykolwiek zostało wyprodukowane. Oferuje brzmienie tak bogate, że inne radioodbiorniki nie mogą z nim konkurować." (Forbes). Urządzenie składa się z tunera gwarantującego niezwykle klarowny dźwięk, obierający sygnały stacji nadających na falach krótkich i średnich, nawet tych o bardzo słabym zasięgu. Całość, w raz z wysokiej klasy głośnikiem, zamknięta została w drewnianej, ręcznie wykonanej obudowie.

Dowiedz się więcej