Aktualności

Top Hi-Fi & Video Design wita na Podkarpaciu


Top Hi-Fi & Video Design w Rzeszowie

Top Hi-Fi & Video Design sukcesywnie rozwija swoją sieć. 12 marca br. w Rzeszowie zostanie otwarty pierwszy na Podkarpaciu, a 17. w Polsce, specjalistyczny salon audio-wideo. Najnowszy sklep zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta i zapewnia bogatą ofertę, profesjonalną obsługę oraz komfortową salę odsłuchową, dzięki której miłośnicy muzyki mogą poznać i przetestować wysokiej klasy urządzenia ze świata hi-fi i high-end.

Sieć Top Hi-Fi & Video Design otworzy swój kolejny, 17. już salon audio-wideo w Polsce, przeznaczony dla wszystkich miłośników muzyki oraz osób zainteresowanych systemami hi-fi, high-end i kina domowego. Najnowszy salon zlokalizowany jest w Rzeszowie przy ul. Reformackiej 1 i w znaczący sposób ułatwia mieszkańcom Podkarpacia dostęp do najnowszych technologii i najwyższej klasy urządzeń audio-wideo.

Rzeszowski salon, podobnie jak wszystkie pozostałe sklepy sieci Top Hi-Fi & Video Design, wyznacza nowy poziom jakości obsługi w sklepach z urządzeniami audio-wideo. Na klientów czeka bogata oferta urządzeń hi-fi, high-end, kina domowego i nowych mediów. W ciągłej sprzedaży znajdują się liczne modele z niemal każdej kategorii cenowej i produktowej – od kolumn głośnikowych, przez wzmacniacze i źródła dźwięku, aż do wszelkiego rodzaju akcesoriów niezbędnych do skompletowania nawet najwyższej klasy systemu stereo lub kina domowego.

W salonie zostało również wydzielone specjalne miejsce, gdzie eksponowane są systemy mini, m.in. kultowej serii PianoCraft Yamahy, a także ekspozycje poświęcone systemom multiroom firm Yamaha i Bluesound. Uwagę przykuje również sekcja poświęcona wysokiej klasy, nowoczesnym urządzeniom Bowers & Wilkins tworzącym linię Formation.

Bowers & Wilkins Formation

Rzeszowski salon jest kolejnym punktem sieci Top Hi-Fi & Video Design, gdzie można w łatwy sposób przetestować szeroką gamę słuchawek.

Dzięki funkcjonalnie zaprojektowanemu wnętrzu i profesjonalnie przygotowanej sali odsłuchowej klienci nie tylko mogą zobaczyć swój wymarzony sprzęt audio-wideo „na żywo”, lecz także porównać go z innymi urządzeniami, a przede wszystkim w komfortowych warunkach ocenić jego możliwości brzmieniowe. Przy wyborze optymalnego rozwiązania ogromnym ułatwieniem są bogata oferta oraz specjalistyczna pomoc doświadczonych ekspertów.

Z okazji otwarcia nowego sklepu przygotowana została specjalna oferta. Cały asortyment objęty jest opcją zakupów ratalnych 50 × 0%. Ponadto klienci mogą skorzystać z promocji, które dostępne są wyłącznie w rzeszowskim salonie Top Hi-Fi & Video Design.

Salon w Rzeszowie czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-19.00 oraz w sobotę od godziny 10.00 do 15.00. Zainteresowani mogą skontaktować się z pracownikami sklepu telefonicznie – numer +48 17 789 19 89 – oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected]. Warto dodać, że najnowszy sklep jest kolejnym punktem odbioru produktów zamówionych przez stronę internetową www.tophifi.pl.

O sieci Top Hi-Fi & Video Design

Ogólnopolska sieć Top Hi-Fi & Video Design prowadzi swoją działalność już od ponad 25 lat i na przestrzeni tego okresu zdobyła i umocniła zaufanie klientów, zyskując miano „Ekspertów dobrego brzmienia”, a także znacząco rozwijając swoją sieć. Dzisiaj Top Hi-Fi & Video Design tworzy już 17 salonów w 13 miastach Polski oraz sklep internetowy tophfi.pl, gdzie na klientów czeka szeroka gama sprzętu audio-wideo dostarczana przez cenionych na całym świecie producentów, takich jak Audio-Technica, Bluesound, Bowers & Wilkins, Devialet, ELAC, Hegel, Linn, Luxman, Magico, NAD, ProAc, Rotel, Thorens, Vienna Acoustics, Vifa i Yamaha.

Zestaw Bowers & Wilkins 685 S2 i Yamaha MCR-N670

Pierwszy salon sieci został otwarty w Warszawie w 1994 r. przy ul. Nowogrodzkiej 44. Już wtedy klienci mogli wybierać spośród wyselekcjonowanej gamy urządzeń audio-wideo najlepszych światowych producentów. Zaufanie ze strony klientów, będące pochodną zaangażowania pracowników salonu i zapewnionej atrakcyjnej oferty, skłoniło twórców marki do rozwinięcia ogólnopolskiej sieci specjalistycznych salonów audio-wideo. Kropką nad „i” było uruchomienie sklepu internetowego tophifi.pl, dzięki któremu każdy miłośnik dobrego brzmienia może cieszyć się szybkim i łatwym dostępem do najwyższej jakości produktów. Słuszność decyzji podjętej ponad 25 lat temu, której konsekwencją jest obecny kształt sieci, potwierdziło umieszczenie Top Hi-Fi & Video Design wśród laureatów prestiżowego grona – zdobywców tytułu „Diament Forbesa 2020”.

Jak przystało na „Ekspertów dobrego brzmienia” w każdym z salonów klienci spotykają się z najwyższym standardem obsługi oraz pomocą w doborze urządzeń i tworzeniu instalacji kina domowego. Specjaliści z Top Hi-Fi & Video Design poświęcają wiele uwagi na to, aby konstrukcje trafiające na półki salonów gwarantowały znakomite brzmienie, spełniając równocześnie szeroki zakres oczekiwań w odniesieniu do funkcjonalności, wzornictwa oraz ceny.

 


Przeczytaj także

BluOS 3.8 już do pobrania


Najnowsza wersja oprogramowania przygotowanego przez firmę Bluesound, BluOS 3.8, wprowadza m.in. nowe opcje kina domowego oraz MQA-CD. Aktualizacja oprogramowania jeszcze bardziej zwiększa komfort i wygodę użytkowania w całym ekosystemie produktów BluOS.

Dowiedz się więcej

Tivoli Audio Music System Home – najwyższej jakości sy...


Music System Home łączy klasyczne, stylowe wzornictwo z wysokiej jakości dźwiękiem i obszerną listą praktycznych funkcji, które spełnią oczekiwania wszystkich miłośników muzyki. Zaprojektowany tak, aby idealnie pasował do pozostałych komponentów z linii ART, model Music System Home wyposażony jest w obudowę z prawdziwego drewna oraz pięknie prezentujące się maskownice z wysokiej jakości tkaniny.

Dowiedz się więcej

ELAC Debut Reference – w stronę audiofilskiego brzmienia


Najnowsza seria ELAC-a, Debut Reference, została stworzona przez Andrew Jonesa i w założeniu ma łączyć bardzo dobrą jakość dźwięku z atrakcyjną ceną. Chociaż nazwa linii może sugerować bliskość z serią Debut, to w rzeczywistości ELAC poszedł znacznie dalej – wprowadzając znaczące udoskonalenia akustyczne i wizualne producent uzyskał brzmienie zbliżone do dużo bardziej zaawansowanych konstrukcji, ale przy zachowaniu niższego poziomu cenowego w porównaniu z audiofilskimi modelami.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38