Aktualności

Nowa strona internetowa Audio Klan


Nowoczesna szata graficzna

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nową odsłonę serwisu internetowego firmy Audio Klan. To, co od razu przykuwa uwagę, to zaprojektowana od nowa, świeża szata graficzna strony. Aby ułatwić Państwu przeglądanie danych oraz czytanie treści znajdujących się na w naszym serwisie wprowadziliśmy jasne tło. Całość projektu wzbogaciliśmy o piękne, duże zdjęcia, prezentujące urządzenia audio-wideo z naszej dystrybucji.

Przyjazny układ, strony poświęcone producentom

Nowa struktura strony została zaprojektowana tak, aby ułatwić dostęp do najważniejszych informacji o poszczególnych producentach. Wystarczy kliknąć wybrane logo, aby nawigacja natychmiast przeniosła internautę do zakładki poświęconej konkretnej marce.

Łatwiejsze wyszukiwanie

Strona internetowa, została wzbogacona również o nowe funkcjonalności. Przeglądając nowy serwis Audio Klan będzie można skorzystać m.in.:

  • z zaawansowanej wyszukiwarki, która ułatwi Państwu dostęp zarówno do naszej oferty, jak i materiałów dotyczących poszczególnych urządzeń audio-wideo;
  • bardziej przyjaznego formularza rejestracji urządzeń Yamahy w celu przedłużenia gwarancji;

Mamy nadzieję, że nowa strona spotka się z Państwa pozytywnym odbiorem i spełni Państwa oczekiwania. Serdecznie zapraszamy się do zapoznania się z nową stroną Audio Klan.


Przeczytaj także

Haydn Jubilee na jubileusz Vienna Acoustics


Vienna Acoustics, producent wysokiej klasy kolumn głośnikowych, świętuje swoje 30. urodziny. Specjalnie na tę okazję projektanci firmy stworzyli jubileuszowy głośnik Haydn Jubille. Ta wyjątkowa kolumna nawiązuje konstrukcyjnie do pierwotnej wersji modelu Haydn i jest formą podziękowania za zaufanie i wieloletnią współpracę.

Dowiedz się więcej

Piękno The Music nagrodzone


Jedna konstrukcja – The Music, dwie dwie cenne nagrody – The Absolute Sounds 2013 Editor’s Choice oraz Writer’s Choice – Best of the Best 2012. Flagowe głośniki Vienna Acoustics wciąż czarują swoim dźwiękiem i sprawiają niespodziankę oraz przyjemność każdemu, kto je pozna.

Dowiedz się więcej

Vienna Acoustics, czyli artystyczna uczta dla audiofila


Gustav Klimt, jeden z inicjatorów wiedeńskiej Secesji, pragnął by sztuka przejawiała się w każdej dziedzinie życia. Mając to na uwadze, Vienna Acoustics stworzyła wyjątkową i unikalną serię kolumn głośnikowych, która nie tylko wspaniale brzmi ale również jest prawdziwym arcydziełem sztuki. W skład serii wchodzą trzy typu kolumn: wolnostojące – The Music, podstawkowe – The Kiss oraz głośnik centralny o równie niebanalnej nazwie – The Poetry.

Dowiedz się więcej