Aktualności

Ultracienki i w pełni ruchomy uchwyt do telewizorów OLED – Vogel’s Thin 546


Vogel’s wprowadził na rynek najnowszy uchwyt ścienny Thin 546. Model ten otwiera nową serię Thin 3.0 i przeznaczony jest do montażu telewizorów z ekranami o przekątnej mieszczącej się w zakresie od 40 do 65 cali i wadze do 30 kg. Po zamontowaniu urządzenia pomiędzy ścianą i telewizorem pozostaje jedynie 4,5 cm wolnej przestrzeni. Uchwyt można rozkładać na odległość do 63 cm i obracać w zakresie 180 stopni.

Dowiedz się więcej


Nowe uchwyty dla użytkowników dużych telewizorów


Vogel’s, ceniony producent słynący z dostarczania doskonałych uchwytów do telewizorów, zaprezentował dwa modele przeznaczone dla dużych odbiorników telewizyjnych. EFW 6345 Plus oraz EFW 6445 Plus przystosowane są do współpracy z największymi modelami, także tymi o przekątnych do 80 cali.

Dowiedz się więcej


Białe wersje uchwytów THIN 245 i THIN 345


Vogel’s, znany i ceniony producent mocowań sprzętu audio-wideo, zaprezentował najnowsze wersje uchwytów ściennych dopasowanych do nowoczesnych białych wnętrz. Modele THIN 245 alpine white i THIN 345 alpine white uzupełniają ofertę rozwiązań przeznaczonych dla telewizorów LED, LCD i plazmowych o przekątnych od 26 cali do 55 cali.

Dowiedz się więcej


Nowości Vogel's na IFA 2011


Zapraszamy Was w podróż po stoisku Vogel’s na IFA 2011. Firma na tegorocznych targach miała bardzo wiele nowości do pokazania, począwszy od nowych produktów serii Wall po unikalne rozwiązanie skierowane do użytkowników nowych tabletów Apple. Poniżej prezentujemy krótki film z ich prezentacją.

Dowiedz się więcej


Ochrona i nowe funkcjonalności dla Twojego iPada


Jeśli jesteś użytkownikiem iPada i nie chcesz się z nim rozstawać w żadnej sytuacji a jednocześnie chciałbyś aby urządzenie jak najdłużej prezentowało się „jak nowe” to warto zapoznać się z produktami do ochrony i mocowania iPada firmy Vogel’s. Dzięki produktom takim jak BaseCover, WallMount, TableStand, CarMount nadasz swojemu iPadowi zupełnie nowe, dotąd nieznane funkcjonalności – i to zarówno w domu, w pracy jak i w podróży.

Dowiedz się więcej