Aktualności

Najnowsze oprogramowanie do uchwytów MotionMount


Vogel’s udostępnił najnowszą wersję aplikacji MotionMount (wersja 1.5), oprogramowania do uchwytów MotionMount (wersja 1.1.7) oraz oprogramowania operacyjnego (wersja 1.0.7).

Vogel's MotionMount aktualizacja

Aktualizacja wprowadza m.in. nową funkcjonalność dla użytkowników telewizorów marki Loewe, którzy teraz mogą sterować uchwytem MotionMount za pomocą pilota zdalnego sterowania do telewizora, a także eliminuje potencjalne nieprawidłowości w działaniu aplikacji. Udostępniona aktualizacja przeznaczona jest dla uchwytów: NEXT 7355 MotionMount, NEXT 7356 OLED MotionMount oraz NEXT 8375 MotionSoundMount. Nową wersję aplikacji MotionMount można pobrać z App Store i Google Play.


Przeczytaj także

Ultracienki i w pełni ruchomy uchwyt do telewizorów OL...


Vogel’s wprowadził na rynek najnowszy uchwyt ścienny Thin 546. Model ten otwiera nową serię Thin 3.0 i przeznaczony jest do montażu telewizorów z ekranami o przekątnej mieszczącej się w zakresie od 40 do 65 cali i wadze do 30 kg. Po zamontowaniu urządzenia pomiędzy ścianą i telewizorem pozostaje jedynie 4,5 cm wolnej przestrzeni. Uchwyt można rozkładać na odległość do 63 cm i obracać w zakresie 180 stopni.

Dowiedz się więcej

Nowe uchwyty dla użytkowników dużych telewizorów


Vogel’s, ceniony producent słynący z dostarczania doskonałych uchwytów do telewizorów, zaprezentował dwa modele przeznaczone dla dużych odbiorników telewizyjnych. EFW 6345 Plus oraz EFW 6445 Plus przystosowane są do współpracy z największymi modelami, także tymi o przekątnych do 80 cali.

Dowiedz się więcej