Aktualności

Audioklan Gazelą Biznesu


7 marca 2018 roku w warszawskim Hiltonie odbyła się kolejna gala najpopularniejszych i najstarszych nagród honorujących małe i średnie firmy – Gazel Biznesu. Firma Audioklan znalazła się w gronie laureatów.

Audioklan Gazelą Biznesu

Jedną z cech charakterystycznych dla gazel jest fakt, iż bardzo młode osobniki w tydzień po urodzeniu są w stanie dorównać szybkością biegu dorosłym osobnikom. To absolutnie niezwykłe osiągnięcie i przełożenie go na grunt biznesu skutkuje przyznaniem tytułu „Gazeli Biznesu”. Trudno o lepsza nazwę dla rankingu skupiającego najbardziej dynamicznie rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa.

Audioklan Gazelą Biznesu

Zdobycie przez Audioklan nagrody Gazeli Biznesu po raz kolejny w mojej opinii jest dowodem na rosnące zainteresowanie Polaków urządzeniami audio. Dziś jest najlepszy czas do słuchania muzyki, serwisy streamingowe pozwalają cieszyć się ulubionymi utworami w dowolnym miejscu o dowolnym czasie. Wraca moda na słuchanie muzyki z płyt winylowych. Kolejne pokolenie odkrywa świat Hi-Fi nie tylko dzięki upodobaniom muzycznym, ale także dzięki modzie na vintage. Audioklan wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując rozwiązania i sprzęt dopasowany do ich oczekiwań. Od urządzeń przenośnych typu słuchawki i głośniki Bluetooth, po hi-endowe systemy audiofilskie. W połączeniu z naszą wykwalifikowaną kadrą przełożyło się to naszą obecność na tej gali. Bardzo się ciesz, z tej nagrody i chciałbym podziękować całemu zespołowi za pracę, która nas tu doprowadziła.  - powiedział Konrad Wiśniewski, dyrektor ds. marketingu i e-commerce Audioklanu.

Audioklan Gazelą Biznesu

Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów. Aby otrzymać tytuł, firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk. Tym bardziej cieszymy, że znaleźliśmy się wśród leauratów „Gazel Biznesu”.

Nagrody są przyznawane przez Dziennik „Puls Biznesu” nieprzerwanie od 2000 roku.

 


Przeczytaj także

Potężny i wyrafinowany - Peachtree Audio DeepBlue SKY


Wprowadzając na rynek swój pierwszy bezprzewodowy głośnik Bluetooth, model DeepBlue, firma Peachtree Audio połączyła dwa przeciwieństwa – kompaktowe rozmiary i mocny, pełnozakresowy dźwięk stereo hi-fi. Teraz, za pośrednictwem najnowszej konstrukcji DeepBlue SKY, projektanci Peachtree Audio na nowo definiują funkcjonalność, jaką może zapewnić bezprzewodowy głośnik multiroom. Wyposażony w łączność Wi-Fi i kompatybilny z aplikacją Peachtree Audio, model ten może współpracować z innymi produktami z rodziny SKY, tworząc zaawansowany system multiroom.

Dowiedz się więcej

Audio-Technica ATH-AR5BT w teście „Hi-Fi Choice”


Znakomicie wykonane, atrakcyjne wzorniczo, a przede wszystkim zapewniające bezpośredni, analityczny i detaliczny dźwięk – to główne cechy bezprzewodowych słuchawek Audio-Technica ATH-AR5BT. Test przeprowadzony przez redakcję „Hi-Fi Choice” ujawnił znacznie więcej zalet tego modelu. Ale po kolei.

Dowiedz się więcej

Przedsmak wyrafinowania – test odtwarzacza strumieniow...


Yamaha MusicCast NP-S303 to funkcjonalny i atrakcyjny cenowo odtwarzacz sieciowy. Mimo swojego „budżetowego” charakteru, model ten wyróżnia się bogactwem funkcji i wysoką jakością brzmienia, stawiającą go na równi ze znacznie droższymi konstrukcjami. Te i wiele innych zalet urządzenie zaprezentowało podczas testu przeprowadzonego przez redakcję magazynu „Audio-Video”.

Dowiedz się więcej

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38