Aktualności

Audioklan Gazelą Biznesu


7 marca 2018 roku w warszawskim Hiltonie odbyła się kolejna gala najpopularniejszych i najstarszych nagród honorujących małe i średnie firmy – Gazel Biznesu. Firma Audioklan znalazła się w gronie laureatów.

Audioklan Gazelą Biznesu

Jedną z cech charakterystycznych dla gazel jest fakt, iż bardzo młode osobniki w tydzień po urodzeniu są w stanie dorównać szybkością biegu dorosłym osobnikom. To absolutnie niezwykłe osiągnięcie i przełożenie go na grunt biznesu skutkuje przyznaniem tytułu „Gazeli Biznesu”. Trudno o lepsza nazwę dla rankingu skupiającego najbardziej dynamicznie rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa.

Audioklan Gazelą Biznesu

Zdobycie przez Audioklan nagrody Gazeli Biznesu po raz kolejny w mojej opinii jest dowodem na rosnące zainteresowanie Polaków urządzeniami audio. Dziś jest najlepszy czas do słuchania muzyki, serwisy streamingowe pozwalają cieszyć się ulubionymi utworami w dowolnym miejscu o dowolnym czasie. Wraca moda na słuchanie muzyki z płyt winylowych. Kolejne pokolenie odkrywa świat Hi-Fi nie tylko dzięki upodobaniom muzycznym, ale także dzięki modzie na vintage. Audioklan wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując rozwiązania i sprzęt dopasowany do ich oczekiwań. Od urządzeń przenośnych typu słuchawki i głośniki Bluetooth, po hi-endowe systemy audiofilskie. W połączeniu z naszą wykwalifikowaną kadrą przełożyło się to naszą obecność na tej gali. Bardzo się ciesz, z tej nagrody i chciałbym podziękować całemu zespołowi za pracę, która nas tu doprowadziła.  - powiedział Konrad Wiśniewski, dyrektor ds. marketingu i e-commerce Audioklanu.

Audioklan Gazelą Biznesu

Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów. Aby otrzymać tytuł, firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk. Tym bardziej cieszymy, że znaleźliśmy się wśród leauratów „Gazel Biznesu”.

Nagrody są przyznawane przez Dziennik „Puls Biznesu” nieprzerwanie od 2000 roku.

 


Przeczytaj także

Najłatwiejszy sposób na odkrywanie analogowej muzyki –...


TEAC poszerza swoją gamę gramofonów o nowy, funkcjonalny model TN-180BT. Dzięki wbudowanej łączności Bluetooth konstrukcja ta oferuje zupełnie nowy sposób słuchania płyt winylowych. Zaprojektowany dla entuzjastów muzyki, może współpracować z dowolnym typem wzmacniacza, głośnikami aktywnymi lub urządzeniami Bluetooth.

Dowiedz się więcej

Legenda. Teraz bezprzewodowo i tylko w sieci Top Hi-Fi...


Najnowsze słuchawki Koss Porta Pro® Wireless wynoszą legendarny dźwięk i unikatową konstrukcję klasycznych Porta Pro® na nowy poziom – bezprzewodowy. Wykorzystując Bluetooth® 4.1 z aptX™ model ten zapewnia klasyczne brzmienie Sound of Koss®, ale teraz w bezprzewodowej wersji. Słuchawki właśnie debiutują na polskim rynku i dostępne są wyłącznie w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38