Firma / Misja

Trochę historii


Firma Audio Klan powstała w 1994 roku jako niewielki dystrybutor brytyjskich marek hi-fi. Początki naszej działalności ograniczone były do sprzedaży urządzeń hi-fi i high-end w jednym sklepie w Warszawie oraz hurtowego zaopatrywania małych sklepów specjalistycznych. Oferta aczkolwiek niezbyt bogata była jednak na tyle trafnie dobrana do potrzeb polskich klientów, że w połączeniu z wysoką jakością obsługi zaowocowało to umocnieniem naszej pozycji na rynku. Do 1999 roku firma obserwując uważnie trendy na rynku audio selektywnie dobierała produkty do swojego portfolio tym samym rozszerzając zasięg swojej działalności. Z małej firmy skupionej na audiofilskiej tematyce, Audio Klan stawał się poważnym partnerem w branży AV. Potwierdzeniem tych przemian były lata 2000 i 2001, kiedy to Audio Klan stał się wyłącznym dystrybutorem dużych i uznanych na świecie marek: Yamaha, Bowers & Wilkins oraz Classe. Był to naprawdę przełomowy moment. Uzupełniwszy o produkty tych trzech nowych marek swoje portfolio, Audio Klan mógł oferować polskim Klientom coraz to nowsze rozwiązania. W ofercie pojawiły się komponenty kina domowego – systemy które w tym czasie szturmem wchodziły do polskich domów. Doskonale dobrane produkty, ich wysoka jakość oraz stale podnoszony poziom obsługi sprawiły, że Audio Klan powitał nowy wiek będąc w czołówce przedsiębiorstw zajmujących się dystrybucją sprzętu audio-video w Polsce.

Wczoraj a dziś


Okres od 2000 do 2010 roku był dla nas czasem rozwoju ale i nauki. Oprócz standardowych usług związanych ze sprzedażą zajęliśmy się również instalacjami audio-wideo. Rozwój tego sektora okazał się równie dynamiczny jak standardowych produktów AV i idąc zgodnie z naszą zasadą dostarczenia Klientowi najlepszego produktu i zapewnienia maksymalnej satysfakcji wynikającej z podjętej ostatecznej decyzji o zakupie, nie mogliśmy dłużej pozostawać obojętni na rozwiązania indywidualne. Dzięki temu, dzisiaj każdy entuzjasta dobrego brzmienia oraz prawdziwy kinoman znajdzie u nas system dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Różni ludzie, wspólna pasja


Firmę budują ludzie. Są jej najcenniejszą częścią. W naszym zespole, tak różnym zarówno pod względem osobowości, doświadczeń jak i potrzeb istnieje jedna zasadnicza cecha wspólna. Pasja! Jaka? Ta sama, która cechuje naszych Klientów – pasja fantastycznego brzmienia! Każdy z nas kocha muzykę, a wierne jej odtworzenie jest dla nas wyjątkowo istotne. I to niezależnie skąd ona pochodzi: z płyty winylowej, CD, Blu-ray, odtwarzacza mp3, komputera czy iPoda!

Misja Firmy

Nasza działalność na rynku audio rozpoczęła się w roku 1994. Aktualnie Prowadzimy dystrybuCje ponad 30-tu znanych i cenionych na całym świecie MAREK.

Nadzwyczaj bogata oferta sprzętu zarówno klasy hi-fi, przeznaczonego dla średnio zamożnych melomanów i audiofilów, jak i ekskluzywnych urządzeń high-end sprawia, że praktycznie każdy znajdzie u nas coś interesującego. Nasza dewiza jest prosta: dążymy do maksymalnej satysfakcji klientów. W naszych salonach firmowych TOP HI-FI sprzedajemy nie tylko produkty z naszej dystrybucji, ale również urządzenia konkurencyjne - wybrane spośród najlepszych na rynku. Misją naszej firmy jest dostarczenie najwyższej jakości produktów audio wideo zarówno dla entuzjastów dobrego brzmienia jak i kinomanów.

Recepta na sukces – satysfakcja naszych Klientów


Wieloletnia wspólna praca, trafne decyzje, doskonały dobór oferty oraz znakomity zespół ludzi o wspólnej pasji sprawiły, że spokojnie mówimy o naszym sukcesie w sensie biznesowym. Obecnie w naszym portfolio znajduje się ponad 40 znanych, światowych marek. Oprócz sprzedaży świadczymy również usługi serwisowe, wsparcie przy kupnie oraz instalację rozwiązań niestandardowych. Za pośrednictwem ogólnopolskiej sieci specjalistycznych salonów Top Hi-Fi & Video Design, którą tworzy 19 salonów w 14 miastach Polski, oferujemy Państwu najlepsze produkty z branży AV. To miejsca, w których doświadczenie i pasja naszych pracowników sprawia, że Klienci, którzy szukają profesjonalnej obsługi, chcą przetestować sprzęt przed zakupem i poradzić się w kwestii instalacji czy też prawidłowego doboru urządzeń znajdują w nim to czego szukali. Dziś wiemy, że stosowana przez nas stategia selektywnego doboru oferowanych marek oraz zapewnienie Klientom profesjonalnej obsługi są jednym z elementów pozwalających nam utrzymać wysoką pozycję wśród dystrybutorów sprzętu AV. Potwierdzeniem tego jest na pewno przyznana nam za 2009 rok GAZELA BIZNESU – nagroda przyznawana najbardziej dynamicznie rozwijającym się małym i średnim firmom.

Gazela biznesu dla Audio Klan S.J.

Dla nas jednak ani wysoka sprzedaż ani wielkość firmy nie stanowi o naszym sukcesie. Naszym celem jest bowiem satysfakcja naszych Klientów, którzy tak jak my są wielkimi pasjonatami fantastycznego brzmienia. Każdy komplement z Państwa strony, każda pozytywna opinia wystawiana naszym pracownikom, Państwa zadowolenie związane z wyposażeniem swojego domu w dokonały sprzęt AV jest dla nas najwyższym zaszczytem. Dzięki temu wiemy, że w tym co robimy jest wielki sens i cel. Że pasja, która nas, wewnątrz firmy łączy, przenosi się dalej wnosząc do Państwa życia wiele uśmiechu i satysfakcji. Czego Państwu (i przy okazji sobie) życzymy.

Pozdrawiamy,
Audio Klan

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

Media

tel.: +48 22 777 99 09