Kategoria

Odtwarzacze sieciowe

21 produktów w kategorii


Producent
Rotel
Kategoria
Odtwarzacze sieciowe
Rotel T14 z najnowszej serii 14 to najnowocześniejszy tuner, który zapewnia łatwy, niemal nieograniczony dostęp do muzyki. Urządzenie wyposażone jest w tuner analogowy FM oraz tuner cyfrowy DAB+, a funkcjonalność zwiększa obsługa radia internetowego i serwisów muzycznych online.
RDG-1520 v2
Archiwum

Producent
Rotel
Kategoria
Odtwarzacze sieciowe
RDG-1520 to znacznie więcej niż tylko tuner internetowy. To doskonały odtwarzacz sieciowy, który oprócz dostępu do tysięcy internetowych stacji radiowych i znakomitej jakości odbioru FM oraz DAB, zapewnia on także możliwość przewodowego i bezprzewodowego odtwarzania plików muzycznych z komputera, jak również bezpośrednie cyfrowe podłączenie dla iPoda lub innych urządzeń zgodnych ze standardem USB Class 2.

Producent
Rotel
Kategoria
Amplitunery

RCX-1500 to model all-in-one łączący w sobie amplituner stereo, odtwarzacz CD, tuner i radio internetowe. Urządzenie wykorzystuje przetworniki C/A Wolfson i cyfrowy wzmacniacz klasy D zapewniający moc 100 W na kanał.


Producent
Devialet
Kategoria
Odtwarzacze sieciowe
Devialet Phantom Silver Głośnik bezprzewodowy, zestaw stereo, kolumny głośnikowe, stacje dokujące, zestaw kina domowego, multiroom – Silver Phantom może zastąpić wszystkie istniejące systemy. Router Devialet Dialog Devialet Dialog to specjalny router, który został opracowany z myślą o modelach Phantom i Silver Phantom. Dzięki niemu obydwa systemy audio stają się inteligentnymi centrami rozrywkowymi. Dialog zapewnia dostęp do najlepszych internetowych serwisów muzycznych, także tych udostępniających nagrania w jakości HD, m.in. TIDAL,Deezer i Qobuz.

Producent
Devialet
Kategoria
Odtwarzacze sieciowe
2x Devialet Phantom Gold Głośnik bezprzewodowy, system hi-fi, zestawy głośnikowe, kino domowe, system multi-room – Devialet Gold Phantom z łatwością zastępuje wszystkie obecne urządzenia audio. Router Devialet Dialog Devialet Dialog to specjalny router, który został opracowany z myślą o modelach Phantom i Silver Phantom. Dzięki niemu obydwa systemy audio stają się inteligentnymi centrami rozrywkowymi. Dialog zapewnia dostęp do najlepszych internetowych serwisów muzycznych, także tych udostępniających nagrania w jakości HD, m.in. TIDAL,Deezer i Qobuz. 2x Devialet Tree Wood To nie tylko stylowa, piękna forma podstawki pod rewolucyjnego Phantoma. Tree Wood wynosi Devialeta Phantom na idealną wysokość umożliwiającą odsłuch w najbardziej optymalnych warunkach. Połączenie aluminium i drewna tworzy niepowtarzalną, szlachetną formę. Poza tym Tree Wood doskonale integruje się z głośnikiem zapewniając odpowiednią wentylację funkcjonując jako radiatori odprowadzanie ciepła.

Producent
Devialet
Kategoria
Odtwarzacze sieciowe
2x Devialet Phantom Gold Głośnik bezprzewodowy, system hi-fi, zestawy głośnikowe, kino domowe, system multi-room – Devialet Gold Phantom z łatwością zastępuje wszystkie obecne urządzenia audio. Router Devialet Dialog Devialet Dialog to specjalny router, który został opracowany z myślą o modelach Phantom i Silver Phantom. Dzięki niemu obydwa systemy audio stają się inteligentnymi centrami rozrywkowymi. Dialog zapewnia dostęp do najlepszych internetowych serwisów muzycznych, także tych udostępniających nagrania w jakości HD, m.in. TIDAL,Deezer i Qobuz.

Producent
Devialet
Kategoria
Odtwarzacze sieciowe
2x Devialet Phantom Devialet Phantom jest urządzeniem, które zastępuje wszystkie istniejące systemy - głośnik bezprzewodowy, zestaw stereo, kolumny głośnikowe, stacje dokujące, zestaw kina domowego czy multiroom. Router Devialet Dialog Devialet Dialog to specjalny router, który został opracowany z myślą o modelach Phantom i Silver Phantom.

Producent
TEAC
Kategoria
Odtwarzacze sieciowe

TEAC NT-505 to najnowszy sieciowy odtwarzacz/USB DAC. Za doskonały dźwięk odpowiadają wysokiej klasy komponenty i zastosowane rozwiązania konstrukcyjne.


Producent
TEAC
Kategoria
Przetworniki C/A

TEAC NT-503 to odtwarzacz sieciowy/przetwornik C/A USB. Urządzenie obsługuje pliki wysokiej rozdzielczości, m.in. DSD 11,2 MHz i PCM 384 kHz, a także zapewnia dostęp do internetowych serwisów muzycznych. Kodek Bluetooth aptX gwarantuje wysoką jakość bezprzewodowej muzyki przesyłanej np. ze smartfonu.


Producent
Moon
Kategoria
Odtwarzacze sieciowe

Odtwarzacz sieciowy Moon Neo MiND to jednostka, która jest doskonałym źródłem dźwięku z sieci. Dzięki szerokiej gamie wyjść cyfrowych współpracować może z dowolnym przetwornikiem C/A.


Producent
Yamaha
Kategoria
Akcesoria Hi-Fi

Yamaha MusicCast WXAD-10 to niezwykle praktyczny bezprzewodowy odtwarzacz sieciowy, który można podłączyć do dowolnego urządzenia audio.


Producent
Yamaha
Kategoria
Odtwarzacze sieciowe

Yamaha MusicCast NP-S303 jest zaawansowanym odtwarzaczem sieciowym, który dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych komponentów i rozwiązań gwarantuje wysoką jakość dźwięku oraz niezwykłą funkcjonalność.

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38