Kategoria

Systemy mini

Systemy mini to łatwy, a przy tym niedrogi sposób na uzyskanie dostępu do muzyki, bez konieczności poważnego ingerowania w wolną przestrzeń pokoju. Mimo swoich kompaktowych rozmiarów urządzenia mini wyposażone są we wbudowane lub dołączane kolumny głośnikowe, i może poszczycić się taką samą funkcjonalnością jak „pełnowymiarowe” zestawy, zajmując od nich znacznie mniejszą ilość miejsca. Dzięki temu można je ustawić m.in. na biurku, na szafce lub na półce i już w chwilę po rozpakowaniu rozpocząć muzyczną ucztę.

Wymiary urządzeń mini to niejedyna ich zaleta. W zależności od wybranego modelu użytkownik może słuchać radia FM lub cieszyć się wysoką jakością radiofonii cyfrowej DAB+, odtwarzać swoje ulubione płyty CD, a nawet sięgać po klasyczne albumy wydane na płytach gramofonowych. W większości systemów mini standardem są wejścia umożliwiające podłączenie zewnętrznych źródeł dźwięku, m.in. analogowe mini-jack i cyfrowy port USB. Szczególnie to drugie złącze jest warte polecenia, za jego pomocą możemy podłączyć wiele przenośnych źródeł dźwięku, takich jak smartfon, tablet, przenośny odtwarzacz, a nawet dysk zewnętrzny.

Funkcjonalność wielu systemów mini zwiększają wbudowane moduły łączności bezprzewodowej. Najczęściej spotykany jest Bluetooth, który pozwala odtwarzać muzykę z urządzeń przenośnych, np. smartfonu lub tabletu. Bardziej zaawansowane modele przystosowane są do obsługi wszystkich wykorzystywanych obecnie technologii bezprzewodowych, także Wi-Fi i AirPlay, i mogą być wyposażone w złącze sieciowe Ethernet. Pozwala to połączyć system mini z domową siecią i odtwarzać udostępnioną w niej muzykę. Funkcje sieciowe to w wielu przypadkach również możliwość słuchania tysięcy internetowych stacji radiowych z całego świata.

42 produktów w kategorii


Producent
Kategoria
Systemy mini

Zestaw Yamaha Grand PianoCraft MCR-N870D z systemem MusicCast, DAB, technologią Bluetooth i Wi-Fi Stonowany i jednocześnie elegancki: prawdziwy system hi-fi, który łączy piękne wzornictwo z wysoką jakością dźwięku i perfekcyjnym dopracowaniem najdrobniejszych detali. GŁOŚNIKI PODSTAWKOWE B&W 685 S2 Podstawkowy model 685 dzięki swoim kompaktowym wymiarom doskonale sprawdza się w większości pokojów, a za sprawą nowatorskiego głośnika wysokotonowego i dużego przetwornika nisko-/średniotonowego potrafi wypełnić nawet dużą przestrzeń wysokiej jakości brzmieniem.


Producent
Kategoria
Systemy mini
Zestaw Yamaha Grand PianoCraft MCR-N870 z systemem MusicCast, technologią Bluetooth i Wi-Fi Stonowany i jednocześnie elegancki: prawdziwy system hi-fi, który łączy piękne wzornictwo z wysoką jakością dźwięku i perfekcyjnym dopracowaniem najdrobniejszych detali. GŁOŚNIKI PODSTAWKOWE B&W 685 S2 Podstawkowy model 685 dzięki swoim kompaktowym wymiarom doskonale sprawdza się w większości pokojów, a za sprawą nowatorskiego głośnika wysokotonowego i dużego przetwornika nisko-/średniotonowego potrafi wypełnić nawet dużą przestrzeń wysokiej jakości brzmieniem.
VISO 1 AP
Archiwum

Producent
NAD
Kategoria
Głośniki bezprzewodowe
NAD VISO 1 AP to całkowicie nowy system muzyczny, który wyróżnia się niesamowitymi możliwościami, a przy tym mieści się w jednej, kompaktowej obudowie. Projektanci NAD wyposażyli to urządzenie w najlepsze rozwiązania technologiczne. Apple AirPlay, pasmo przenoszenia sięgające niezwykle niskiej częstotliwości 33 Hz, całkowicie płaska odpowiedź, technologia Direct Digital, przetwornik C/A 35 bitów/844 kHz, a do tego uniwersalna bezprzewodowa technologia Bluetooth aptX – to bezsporne atuty VISO 1 AP.

Producent
Yamaha
Kategoria
Systemy mini

Yamaha TSX-B235D to stacjonarny zestaw audio, którego wyróżnikiem jest wysokiej jakości obudowa z miękko zaokrąglonymi narożnikami oraz górny panel wykonany z naturalnego drewna. Urządzenie obsługuje radio cyfrowe DAB/DAB+ i pozwala cieszyć się nagraniami z płyt CD, dysków USB oraz smartfonów za pomocą Bluetooth.


Producent
Yamaha
Kategoria
Systemy mini
Stylowy i dopasowany wzornictwem do współczesnego wystroju wnętrz z nutką klasycznego retro, TSX-70 dostarcza Koncertowej Jakości Brzmienia w każdym zakątku domu. Elementy klasycznego stylu retro dodane do tego nowego modelu systemu DTA sprawiają, że to niewielkie urządzenie nabiera nowego, niebanalnego charakteru. Ponadto TSX-70 kryje w sobie całą gamę zintegrowanych urządzeń takich jak zegar z radiem i różnymi trybami alarmu, które to pozwalają nam powitać dzień w różnorodny sposób – zwykłym alarmem, muzyką lub połączeniem zwykłego „beep” z radiem lub utworami zapisanymi w bibliotece naszego iPoda. Dzięki doświadczeniu Yamahy w obszarze poprawy jakości brzmienia oraz wykorzystaniu najnowszych technologii cyfrowych takich jak DSP, dźwięk pochodzący z tego niewielkiego urządzenia jest naprawdę Koncertowej Jakości.

Producent
TEAC
Kategoria
Systemy mini

Kompaktowy 2.1-kanałowy radioodbiornik SL-D930 z wbudowanym odtwarzaczem płyt CD. Dzięki technologii Bluetooth urządzenie pozwala strumieniować muzykę ze smartfonów, tabletów i laptopów. Obsługę SL-D930 ułatwia wyświetlacz, a funkcjonalność zwiększa zaawansowany budzik.

SL-D920
Archiwum

Producent
TEAC
Kategoria
Systemy mini
SL-D920 pod nostalgiczną obudową skrywa radio FM/AM z RDS i odtwarzacz CD. Całość dopełniają wejście Aux oraz port USB służący do odtwarzania i nagrywania materiału muzycznego.

Producent
Kategoria
Systemy mini
System mini Yamaha Grand PianoCraft MCR-N670D + Bowers & Wilkins 686 S2

Producent
Yamaha
Kategoria
Systemy mini
System mini Yamaha Grand PianoCraft MCR-N670D + Bowers & Wilkins 685 S2

Producent
Yamaha
Kategoria
Systemy dokujące
PDX-31 jest rewelacyjnym urządzeniem, które w łatwy i szybki sposób pozwoli Ci zadokować Twojego Poda/iPhona i odtwarzać z niego ulubioną muzykę. Świetny dźwięk i prostota obsługi zapakowana w piękną obudowę.

Producent
Yamaha
Kategoria
Systemy mini

System mini Yamaha Grand PianoCraft MCR-N670D + kolumny Indiana Line Tesi 262 + głośnik Yamaha WX-010


Producent
Yamaha
Kategoria
Systemy mini

System mini Yamaha Grand PianoCraft MCR-N670D + kolumny Indiana Line Tesi 262

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38