Aktualności

ASBIS POLAND PODPISAŁ UMOWĘ PARTNERSKĄ Z AUDIO KLAN NA SPRZEDAŻ PRODUKTÓW BANG & OLUFSEN W POLSCE


ASBIS Poland, spółka zależna ASBIS Enterprises Plc, podpisał umowę partnerską z firmą Audio Klan o współpracy w zakresie sprzedaży produktów światowej marki Bang & Olufsen w Polsce.

ASBIS Enterprises jest partnerem dystrybucyjnym Bang & Olufsen w Europie Środkowo-Wschodniej oraz krajach Wspólnoty Niepodległych Państw (z wyłączeniem Rosji) od maja 2020 roku. Na mocy umowy zawartej pomiędzy ASBIS Enterprises i firmą Audio Klan produkty Bang & Olufsen będą teraz dostępne zarówno w salonach Top Hi-Fi & Video Design, jak i w sklepie internetowym www.tophifi.pl. Dodatkowo w wybranych salonach Top Hi-Fi & Video Design powstaną specjalne strefy poświęcone produktom duńskiej marki.

Bang & Olufsen BEOLIT 20

Audio Klan jest jednym z najprężniej działających dystrybutorów urządzeń AV na polskim rynku i operatorem największej ogólnopolskiej sieci specjalistycznych salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design. Całą sieć tworzy 19 nowoczesnych salonów zlokalizowanych w 14 miastach Polski. Od ponad 25 lat firma dostarcza najlepsze jakościowo i funkcjonalnie rozwiązania obejmujące nowe technologie, zaawansowane systemy stereo i kina domowego oraz najwyższej klasy urządzenia high-end.

Bang & Olufsen to marka, której nie trzeba przedstawiać miłośnikom dobrego, profesjonalnego brzmienia oraz bardzo nowoczesnej i funkcjonalnej stylistyki. Marka, która trwa nieprzerwanie od 1925 roku, jest synonimem prestiżu oraz wysokiej jakości. Chcieliśmy, żeby wartości prezentowane przez Bang & Olufsen były spójne z tymi, które posiada partner wybrany przez nas do sprzedaży tej marki na rynku polskim i to nam się udało. Audio Klan przez lata budował swoją pozycję w kraju i na przestrzeni dekad wypracował świetną renomę. Mamy nadzieję, że to początek owocnej współpracy pomiędzy ASBIS Poland oraz Audio Klan” powiedział Przemysław Wierzbicki, prezes zarządu ASBIS Poland.

Bang & Olufsen BEOPLAY PORTAL

„Audio Klan i prowadzone przez nas salony Top Hi-Fi & Video Design od początku kładły główny nacisk na wysoką jakość brzmienia. Oferta Bang & Olufsen wpisuje się w naszą strategię rozbudowywania portfela produktów o najlepsze światowe marki. Dlatego bardzo nas cieszy podpisana umowa partnerska z ASBIS Poland na sprzedaż produktów Bang & Olufsen w Polsce. Jest ona naturalnym uzupełnieniem naszej oferty sprzedażowej. Jestem przekonany, że nasi klienci również docenią nową markę, którą właśnie wprowadzamy do sprzedaży w salonach Top Hi-Fi & Video Design” powiedział Hubert Wiśniewski, Head of Retail w Audio Klan.


Przeczytaj także

Inteligentny, elastyczny, konfigurowalny. Nowy Loewe b...


Znana i ceniona firma Loewe wprowadza do swojej oferty nowo opracowaną serię telewizorów OLED Loewe bild i. Tworzą ją trzy modele, Loewe bild i.65 dr+, Loewe bild i.55 dr+ i Loewe bild i.48 dr+, a także soundbar Loewe klang bar i, przy czym wszystkie zostały zaprojektowane z myślą o grupie docelowej, która nie godzi się na kompromisy w zakresie stylistyki i jakości wykonania. Wszystkie modele bild i bazują na nowej technologii wyświetlania oraz najwyższej klasy komponentach i pozwalają cieszyć się spektakularną jakością obrazu, szybką i intuicyjną obsługą oraz szeregiem funkcji smart.

Dowiedz się więcej

Aktywne kolumny głośnikowe Linn 530


Za pomocą Serii 5 Linn urzeczywistnił wyjątkową i rewolucyjną koncepcję, która ma ułatwiać słuchanie muzyki w domu. Flagowe aktywne kolumny głośnikowe z tej serii, Linn 530, zapewniają prostotę oraz wysoką wydajność i perfekcyjnie dopasowują się do domowego wnętrza. Specjalnie zaprojektowane, wykorzystują technologię Exakt i potężny system niskotonowy Isobarik, aby mieć pewność, że muzyka robi równie ogromne wrażenie, jak sama konstrukcja głośników.

Dowiedz się więcej

Loewe klang s3 i klang s1 – muzyczna radość na najwyżs...


Loewe wprowadza swoje dwa nowe radia smart – Loewe klang s3 i Loewe klang s1. Oba modele przyciągają wzrok elegancką stylistyką, wysokiej jakości obudową ze szczotkowanego aluminium i zapewniają najwyższy poziom elastyczności i muzycznej radości. Z krystalicznie czystym dźwiękiem, licznymi funkcjami strumieniowania i niemal nieograniczonym opcjom programów, Loewe rozszerza swoją gamę produktów audio o dwie nowe topowe konstrukcje.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

Media

tel.: +48 22 777 99 09