Aktualności

ATH-M50xBT2 – jeszcze lepsze brzmienie słuchawek bezprzewodowych Audio-Technica


Firma Audio-Technica, światowy lider w produkcji profesjonalnej i domowej elektroniki audio, z radością prezentuje bezprzewodowe słuchawki ATH-M50xBT2. Wywodząca się z legendarnego modelu studyjnego ATH-M50x druga generacja cenionego przez krytyków bezprzewodowego nausznego modelu z serii M oferuje szereg ulepszeń, które poprawiają wydajność i użyteczność słuchawek.

Audio-Technica ATH-M50xBT2

Model M50xBT2 zapewnia podobne, fascynujące wrażenia słuchowe do tych, które pokochali właściciele przewodowych słuchawek ATH-M50x. To m.in. zasługa dużych, opatentowanych 45-milimetrowych przetworników elektroakustycznych, gwarantujących wyjątkową czystość brzmienia i głębokie, precyzyjne basy. Słuchawki M50xBT2, podobnie jak M50xBT2, oferują również bezprzewodową swobodę użytkowania i możliwość korekcji brzmienia za pomocą aplikacji mobilnej Audio-Technica Connect, która wykorzystywana była również przez poprzednika. W słuchawkach nowej generacji pojawiło się jednak wiele ekscytujących ulepszeń.

M50xBT2 – jeszcze lepsze brzmienie

Słuchawki Audio-Technica M50xBT2 zostały wyposażone w najlepszej jakości komponenty audio, w tym zaawansowany przetwornik cyfrowo-analogowy AK4331 i dedykowany wewnętrzny wzmacniacz słuchawkowy. Wszystko po to, aby zapewnić czysty, wysokiej jakości dźwięk.

Oprócz obsługi kodeka SBC dodano kompatybilność z bezprzewodowymi kodekami audio klasy premium – AAC i LDAC, co pozwala uzyskać jeszcze większą rozdzielczość podczas odtwarzania muzyki z różnorodnych źródeł dźwięku.

Model M50xBT2 obsługuje również tryb niskiej latencji, co zmniejsza opóźnienia w transmisji sygnału i umożliwia zachowanie synchronizacji dźwięku i obrazu, zapewniając tym samym płynniejsze przesyłanie strumieniowe. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się także w gamingu.

Audio-Technica ATH-M50xBT2

Komunikacja, kontrola i wygoda użytkowania

Dzięki dwóm mikrofonom i technologii kształtowania wiązki, M50xBT2 oferuje wyraźniejszy dźwięk podczas rozmów telefonicznych i lepszą komunikację z wbudowanym asystentem głosowym Amazon Alexa.

Tryb Side Tone obsługiwany przez model M50xBT2 umożliwia użytkownikowi odsłuch własnego głosu w słuchawkach podczas wykonywania połączeń z wykorzystaniem większości smartfonów, dzięki czemu łatwiej jest prowadzić rozmowy telefoniczne i wideorozmowy.

Podczas korzystania ze słuchawek nie musisz już szukać opcji wyciszania podczas połączeń – mikrofon w modelu M50xBT2 można wyciszyć za pomocą naciśnięcia jednego przycisku. Sterowanie głośnością/wyciszeniem, muzyką i dostępem do asystenta głosowego (Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Siri) są możliwe dzięki wygodnym w obsłudze przyciskom wbudowanym w lewy nausznik.

Audio-Technica ATH-M50xBT2

Producent w nowym modelu zaimplementował również parowanie wielopunktowe, aby umożliwić bezprzewodowe połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie. Co więcej, rozwiązanie Google Fast Pair umożliwia szybkie parowanie słuchawek M50xBT2 ze smartfonem pracującym na systemie Android lub innym kompatybilnym urządzeniem. Wystarczy jedno dotknięcie telefonu, aby nawiązać połączenie!

Długi czas pracy na baterii i szybkie ładowanie

Ciesz się nawet 50 godzinami ciągłego użytkowania po pełnym naładowaniu słuchawek i do 3 godzin użytkowania po zaledwie 10-minutowym szybkim ładowaniu przez ulepszone połączenie USB-C.

Do zestawu dołączony jest także kabel o długości 1,2 m, który pozwala na opcjonalne przewodowe korzystanie ze słuchawek.

Audio-Technica ATH-M50xBT2

Aplikacja zapewniająca większą kontrolę

Możliwości, jakie daje mobilne oprogramowanie Audio-Technica Connect jest naprawdę wiele! Użyj aplikacji, aby aktywować wspomniany tryb niskiego opóźnienia (LLM, ang. Low Latency Mode), dostosować korektor brzmienia i zapisać wprowadzone zmiany, zmodyfikować balans głośności dla lewego i prawego nausznika, wybrać preferowanego asystenta głosowego, zlokalizować zagubione słuchawki, zmienić wykorzystywane kodeki i nie tylko.

Model ATH-M50xBT2 będzie dostępny w ofercie Top Hi-Fi & Video Design na początku września.Przeczytaj także

Nowa wersja strumieniowego wzmacniacza firmy NAD – mod...


NAD Electronics, producent zaawansowanej elektroniki audio, zaprezentował nową wersję modelu M10. Wraz z powiększeniem oferty produktowej NAD kontynuuje rewolucję zapoczątkowaną przez pierwszą generację tego wzmacniacza strumieniowego. Model M10 V2, zgodnie z nazwą firmy, którą można rozwinąć jako „New Acoustic Dimension”, wprowadza do świata audio „nowy wymiar akustyczny”. Wraz z nową wersją urządzenia pojawiły się dodatkowe usprawnienia, które mają jeszcze bardziej poprawić komfort użytkowania i jakość przetwarzanego dźwięku.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

Media

tel.: +48 22 777 99 09