Aktualności

Audeze partnerem organizacji e-sportowej Echo Fox


Audeze, wiodący na świecie producent planarnych słuchawek magnetycznych, ogłosił oficjalne partnerstwo z cenioną organizacją e-sportową i firmą medialną – Echo Fox. Dzięki zaangażowaniu w tworzenie innowacyjnych i najlepszych rozwiązań audio, Audeze wyposaży zespoły Echo Fox w model Mobius, cieszące się ogromnym uznaniem słuchawki gamingowe,  wyposażone w planarne przetworniki magnetyczne i technologie audio Waves Nx 3D.

Audeze oficjalnym partnerem Echo Fox

Echo Fox jest swoistym domem dla najlepszych graczy e-sportowych na świecie specjalizujących się w rozgrywkach m.in. w „League of Legends”, „Super Smash Bros Ultimate” i „Dragon Ball FighterZ”. Echo Fox dąży do tego, aby pomagać w rozwoju najlepszych zawodników e-sportowych i świętować ich osiągnięcia wspólnie z marką Audeze, cenioną przez profesjonalistów z branży muzycznej oraz graczy komputerowych za najwyższą jakość, precyzję i doskonałość dźwiękową.

„Z radością witamy utytułowanego parntera – Audeze – w rodzinie Echo Fox” – stwierdził Rick Fox, współzałożyciel Echo Fox i trzykrotny mistrz NBA.

Audeze oficjalnym partnerem Echo Fox

Na początku bieżącego roku Audeze zapowiedział kontynuowanie ekspansji platformy Mobius z planami wydania w 2019 r. Head Gesture Keybinds, promując dalsze pogłębienie i możliwości personalizacji udostępnione graczom, a wykraczające poza mysz i klawiaturę. Współpracując z wybitnymi e-sportowcami w Echo Fox, Audeze z dumą urzeczywistnia swoje zaangażowanie w rozwój modelu Mobius i udoskonalanie jakości dźwięku w grach.

Audeze zawsze był postrzegany poprzez nasze zaangażowanie w innowacyjność i naszą pasję do zapewnienia najlepszych wrażeń dźwiękowych” – wyjaśnił Sankar Thiagasamudram, prezes Audeze. „Audeze jest zachwycony możliwością współpracy z Echo Fox, organizacją e-sportową, której pasja i dążenie do doskonałości są zbieżne z naszymi”.


Przeczytaj także

Pięć gwiazdek dla ELAC-ów Debut B5.2 w teście „What Hi...


Pierwsza seria głośników Debut firmy ELAC pojawiła się na rynku ok. trzy lata temu. Teraz tryumfy święci linia Debut 2.0, w której podstawowym modelem jest podstawkowy głośnik Debut B5.2. I właśnie ta konstrukcja broniła honoru firmy w teście przeprowadzonym przez redakcję magazynu „What Hi-Fi?” Jak się okazuje, uczyniła to w doskonały sposób, czego potwierdzeniem jest uzyskanie najwyższej noty – pięciu gwiazdek.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38