Aktualności

Audio Pro P5 – idealny towarzysz podróży


Audio Pro, szwedzki ekspert w dziedzinie dźwięku, wprowadza kolejny przenośny głośnik, model P5 – wystarczająco mały, aby z łatwością zmieścił się do walizki lub torebki.

Audio Pro P5

W ślad za swoimi popularnymi przenośnymi głośnikami, takimi jak Addon C3 i Addon T3, Audio Pro wprowadza swoje najmniejsze urządzenie – model P5, który dzięki odpornej na zachlapanie konstrukcji jest obowiązkowym elementem na letnie wypady.

Przenośne urządzenia multiroom i Bluetooth firmy Audio Pro słyną z bogatego dźwięku i fantastycznej żywotności akumulatorów, zdobywając dzięki temu uznanie w oczach klientów oraz liczne nagrody. Niemniej żaden z dotychczasowych modeli nie był na tyle mały, aby można było spakować go do walizki podczas wyjazdu na wakacje lub też zabrać go w torebce do parku.

Audio Pro postanowił zaprojektować P5, aby spełnić wszystkie te potrzeby, przy czym „P” oczywiście oznacza przenośny. Jens Henriksen, CCO w Audio Pro wyjaśnia: „Otrzymaliśmy wiele próśb od naszych klientów w sprawie kompaktowego głośnika, który z łatwością zmieści się w walizce. Chociaż mamy już kilka przenośnych głośników w naszej ofercie, ich rozmiar lepiej sprawdza się podczas korzystania z nich w ogrodzie lub na plaży. Zapewne tylko najbardziej zagorzali fani Audio Pro mogli wygospodarować wystarczającą ilość miejsca w swoich walizkach, aby zabrać je ze sobą na wakacyjny wyjazd”.

Audio Pro P5

Głośnik Bluetooth P5 ma niewielkie rozmiary, 22 × 10 cm, ale jest wystarczająco duży, aby zapewnić potężny dźwięk, z którego słynie Audio Pro, w przeciwieństwie do większości dostępnych na rynku przenośnych głośników o podobnych rozmiarach. Z wagą nieznacznie przekraczającą 0,5 kg, nie ma obaw, że walizka przekroczy limit wagowy na lotnisku. Oprócz swoich niewielkich rozmiarów, P5 jest odporny zarówno na wiatr, jak i deszcz, zapewniając przy tym dźwięk o wyższej jakości niż jego konkurenci z grupy głośników podróżnych.

Henriksen kontynuuje: „Dzięki niewielkim rozmiarom i paskowi na nadgarstek, jest to także idealny głośnik, który można zabrać ze sobą udając się do parku, na piknik lub na plażę. A dzięki wodoodpornej konstrukcji P5 nie musisz obawiać się nagłej ulewy lub ochlapania przez morską wodę. Głośnik będzie wciąż odtwarzał twoją ulubioną muzykę, niezależnie od pogody”.


Przeczytaj także

Wyrafinowana technologia spotyka się z klasycznym wzor...


Firma Audio Klan po objęciu wyłącznej dystrybucji marki Loewe w Polsce wprowadza do sprzedaży na polskim rynku serię telewizorów Loewe bild v, która odznacza się najnowocześniejszymi ekranami OLED, innowacyjną technologią i zintegrowanym dyskiem twardym dr+. Oprócz eleganckiego designu i imponującej atrakcyjności wizualnej, te telewizory OLED klasy premium wyróżniają się wieloma wygodnymi funkcjami.

Dowiedz się więcej

Utytułowane stereofoniczne przedwzmacniacze Rotela w w...


Rotel z przyjemnością przedstawia nowe, ulepszone wersje MKII swoich dwóch wielokrotnie nagradzanych przedwzmacniaczy stereo – RC-1590MKII i RC-1572MKII. Oba modele wykorzystują szereg udoskonaleń w zakresie akustyki i wydajności, przy czym każdy obwód akustyczny został poddany krytycznej analizie i znacząco ulepszony dzięki zaimplementowaniu technologii opracowanych z myślą o utytułowanej serii Michi.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

Media

tel.: +48 22 777 99 09