Aktualności

Bluesound wprowadza nową opcję odsłuchu w trybie surround


Bluesound, twórca wielokrotnie nagradzanej linii bezprzewodowych odtwarzaczy audio high-res multiroom, zapowiada wprowadzenie trybu Stereo Surround do modeli Bluesound PULSE SOUNDBAR i POWERNODE za pomocą kolejnej aktualizacji oprogramowania BluOS 3.12, która zostanie udostępniona 24 listopada 2020.

Użytkownicy urządzeń Bluesound korzystający z ustawienia grupy dla kina domowego zyskują teraz możliwość korzystania z trybu Stereo Surround. Za pomocą opatentowanej technologii zapożyczonej od siostrzanej marki NAD, Stereo Surround miksuje sygnał dwukanałowych źródeł przesyłając go także do tylnych głośników efektowych w systemie kina domowego, tworząc w ten sposób wciągające i naturalnie brzmiące pole dźwięku przestrzennego*. Miłośnicy dwukanałowego dźwięku mogą teraz cieszyć się przyjemnością eksperymentowania z aktywowanym przez użytkownika trybem odtwarzania BluOS Stereo Surround, aby zwiększyć do maksimum swoje wrażenia podczas słuchania dźwięku przestrzennego.

Stereo Surround wydobywa naturalną atmosferę obecną w niemal wszystkich dobrze zrealizowanych nagraniach stereo. Technologia ta nie syntetyzuje żadnej atmosfery lub innych elementów dźwiękowych i tym samym pozostaje wierniejsza brzmieniu oryginalnego nagrania niż większość innych układów dźwięku przestrzennego w domowych systemach.

Bluesound PULSE SOUNDBAR 2i i POWERNODE 2i oferują użytkownikom możliwość stworzenia kompletnego bezprzewodowego systemu kina domowego, który zapewnia realistyczne wrażenia dźwiękowe.

"Coraz częściej klienci szukają wysokiej jakości, bezprzewodowych urządzeń dźwięku przestrzennego do codziennego słuchania", mówi Matt Simmonds, menadżer produktu Bluesound. "Korzystanie ze Stereo Surround dostarcza klientom subtelną, ale niezwykle naturalną i wiarygodną atmosferę z kanałów efektowych, tworząc wciągające wrażenia nawet podczas odtwarzania dwukanałowych materiałów".

*Nagrania Dolby są zawsze dekodowane zgodnie z zamierzeniem.


Przeczytaj także

Devialet Care w cenie głośników Devialet Phantom


Devialet przygotował promocję, dzięki której nabywcy głośników z serii Phantom Reactor i Phantom Premiere już w cenie zakupu otrzymują pakiet ochronny Devialet Care. Oferta promocyjna obowiązuje od 16 listopada do 31 grudnia 2020 r. (włącznie) i zapewnia użytkownikom dwie korzyści.

Dowiedz się więcej

NAD Masters M33 zdobywcą kolejnych nagród


Strumieniujący wzmacniacz z DAC i BluOS, NAD Masters M33, nieustannie zdobywa kolejne nagrody i uznanie branżowej prasy oraz klientów na całym świecie. Uhonorowany już nagrodą EISA, w październiku br. został znakomicie oceniony przez redakcję „Stereophile” i w tym samym numerze został uznany za „Rekomendowany komponent”.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 09

fax.: +48 22 777 99 38