Aktualności

Bowers & Wilkins PX5, Formation Duo i Formation Wedge produktami roku wg. magazynu „T3”


Bowers & Wilkins

Aż trzy modele Bowers & Wilkins zostały wyróżnione w plebiscycie magazynu „T3”. Słuchawki PX5 zwyciężyły w kategorii „Słuchawki nauszne roku”, głośnik multiroom Formation Wedge zdobył tytuł „Design roku”, natomiast model został uznany „Innowacją roku”.

Jak co roku redakcja magazynu „T3” w wyjątkowy sposób podsumowuje to, co przez 12 miesięcy wydarzyło się w świecie technologii. Wspólnie ze swoimi czytelnikami redaktorzy wskazują wyróżniające się produkty, które w pełni zasługują na tytuł „najlepszego z najlepszych”. W plebiscycie, którego finał miał miejsce pod koniec grudnia 2019 r., szczególnie wyróżniła się firma Bowers & Wilkins, której aż trzy produkty okazały się bezkonkurencyjne.

„Słuchawki nauszne roku” Bowers & Wilkins PX5

Bowers & Wilkins PX5

Fani słuchawek powinni skierować swoją uwagę w stronę bezprzewodowych słuchawek PX5, zdobywcy tytułu „Słuchawki nauszne roku”. Model ten łączy unikatowe wzornictwo z wytrzymałą konstrukcją i praktycznym, adaptacyjnym układem redukcji hałasu, dzięki któremu w każdych warunkach można cieszyć się wyśmienitą jakością dźwięku. Niezależność od źródła zasilania gwarantuje wbudowany akumulator, który zapewnia energię na ponad 25 godzin pracy.

„Innowacja roku” Bowers & Wilkins Formation Duo

Bowers & Wilkins Formation Duo

Miłośnicy nowinek technicznych docenili głośniki multiroom Formation Duo, które zwyciężyły w kategorii „Innowacja roku”. Formation Duo urzeczywistnia wieloletnie doświadczenie firmy Bowers & Wilkins w opracowywaniu najwyższej klasy kolumn głośnikowych. W zwycięskim modelu projektanci zastosowali wszystko to, co najlepsze, m.in. odseparowany tweeter i membranę Continuum. Jak podkreślili jurorzy, „na uwagę zasługuje także technologia multiroom Formation – w przeciwieństwie do klasycznych systemów jest ona oparta o sieć MESH, co usprawnia przesyłanie sygnału muzycznego i eliminuje zakłócenia”.

„Design roku” Bowers & Wilkins Formation Wedge

Bowers & Wilkins Formation Wedge

Elementem najnowszej serii Formation Bowers & Wilkins jest także głośnik multiroom Formation Wedge. Już przy pierwszym kontakcie model ten przykuwa uwagę swoim nietuzinkowym wzornictwem, które pozwoliło mu pokonać wszystkich konkurentów walczących o zwycięstwo w kategorii „Design roku”. Oczywiście stylistyka to tylko jedna z wielu zalet Formation Duo – „oprócz nieoczywistego, odważnego designu i wysokiej jakości wykonania dostarcza on głębokiego, wielowymiarowego i dynamicznego brzmienia”.


Przeczytaj także

Przenośna i bezprzewodowa magia — Audio Pro Addon T3+


Addon T3+ jest niewielkim głośnikiem, który wyznacza nowy standard w świecie przenośnego audio. Z łatwą obsługą, eleganckim wzornictwem, niewiarygodną jakością dźwięku i jednym z najlepszych czasów pracy na baterii wśród obecnych na rynku urządzeń jest to doskonały głośnik przenośny do codziennego słuchania muzyki.

Dowiedz się więcej

Thorens TD 103 A - stworzony na nowo


Thorens przyspiesza przekształcanie swojej gamy produktowej i prezentuje najnowszy gramofon TD 103 A. Model ten jest całkowicie przeprojektowanym, w pełni automatycznym gramofonem, wywodzącym się z wielokrotnie nagradzanych konstrukcji.

Dowiedz się więcej

Wykonane z ogromnym kunsztem, dopracowane, udoskonalon...


Premiery modeli Signature są rzadkimi i wyjątkowymi wydarzeniami w 54-letniej historii firmy Bowers & Wilkins. Ale kiedy wiodący na świecie specjalista w branży audio nadaje swoim kolumnom głośnikowym status Signature, można być pewnym, że rezultaty są naprawdę wyjątkowe. Bowers & Wilkins przedstawia dwie nowe wersje Signature kolumn głośnikowych z serii 700: podstawkowy 705 Signature i wolnostojący 702 Signature.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38