Stanowisko

Specjalista ds. Content Marketingu / Copywriter

Miejsce pracy: Marki (okolice centrum handlowego M1)

Twój zakres obowiązków:

Tłumaczenia i adaptacje tekstów z języka angielskiego oraz tworzenie treści produktowych i poradnikowych w języku angielskim

Przygotowywanie wysokiej jakości tekstów (m.in. artykuły, poradniki, aktualności) w oparciu o wytyczne (brief) oraz zgodnie z zasadami SEO

Tworzenie tekstów reklamowych do różnych kanałów komunikacji

Podstawowe wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Minimum 3 letnie doświadczenie w pisaniu tekstów

Podstawowa znajomość zagadnień związanych z SEO

Kreatywność i chęć wdrażania własnych pomysłów

Dodatkowym atutem będzie znajomość branży elektroniki konsumenckiej

Oferujemy:

Umowę o pracę lub umowę B2B

Pracę w stabilnej rodzinnej firmie - jednej z największych na rynku dystrybucji audio/video w Polsce

Pracę ze znanymi markami premium

Rozwój zawodowy i możliwość realizacji własnych projektów i pomysłów

Benefity:

Prywatna opieka
medyczna

Dofinansowanie
do szkoleń i kursów

Zniżki na firmowe
produkty i usługi

Dodatkowe
świadczenia socjalne

wypoczynku

Parking dla
pracowników

Program rekomendacji
pracowników

Służbowy telefon
do użytku prywatnego

Komputer do
użytku prywatnego

Paczki
świąteczne