Stanowisko

Operator kamery – montażysta – fotograf

Nie mamy wątpliwości, że stara maksyma mówiąca, iż „jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów” obecnie jest aktualna bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. „Internety” kochają dobry film, uwielbiają kreatywne kadry, a pasjonaci branży audio nie są tu wyjątkiem. O co nam chodzi? Chodzi nam o Ciebie – osobę z pasją, poczuciem estetyki, proaktywną i chcącą pokazać co potrafi, kiedy celem jest tzw. „rich content” z obszaru wideo i foto. Zaintrygowany i gotowy na wyzwania? W takim razie daj sobie szansę na dołączenie do naszego zespołu!

Twój zakres obowiązków

Tworzenie materiałów wideo na potrzeby firmy oraz sieci salonów Top Hi-Fi & Video Design (m.in. promocyjne, produktowe, nagrania z prezenterem, zapowiedzi). Odszukaj Top Hi-Fi na YouTube i zobacz nasze realizacje!

Obróbka i montaż materiałów wideo do publikacji w serwisach internetowych (serwisach www, Social Media) i na YouTube

Współtworzenie planów filmowych, scenografii i oświetlania planu

Realizacja sesji fotograficznych produktów, korekta i obróbka graficzna

Współpraca z ekspertami salonów Top Hi-Fi, działem produktu i marketingu

Nasze wymagania

Posiadanie własnego zaplecza sprzętowego

Udokumentowane doświadczenie w tworzeniu contentu wideo i foto na potrzeby komercyjne i/lub z własnej pasji (jeśli jesteś dobry tylko w jednym z tych dwóch obszarów, też zapraszamy na rozmowę)

Umiejętność całościowego prowadzenia projektu (od etapu scenariusza, poprzez nagrania, montaż, korekty i przygotowanie finalnych formatów)

Dobra znajomość narzędzi do montażu wideo i obróbki graficznej zdjęć (np. pakiet Adobe)

Kreatywność i chęć ciągłego rozwoju swojego warsztatu foto-wideo

„Wrażliwość estetyczna” i umiejętność budowania narracji tworzonych materiałów wideo

Samodzielność i dobra organizacja pracy przy prowadzeniu równoległych projektów

Dbałość o wysoką jakość materiałów

Posiadasz prawo jazdy kat. B

Mile widziane

Znajomość sprzętu audio-video lub umiejętność pracy z produktami z branży elektroniki użytkowej

Znajomość zagadnień dotyczących w produkcji i adaptacji materiałów wideo i foto na potrzeby publikacji w Social Media

Współpraca przy realizacjach dotyczących produktów klasy premium

„Czucie” contentu w kontekście serwisów Instagram i TikTok

To oferujemy:

Możliwość realizacji i rozwoju swojej pasji tworzenia materiałów foto-wideo na potrzeby lidera branży audio i marek premium / high end audio

Umowa o pracę/B2B

Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania

Prywatna opieka medyczna

Atrakcyjny pakiet socjalny

Możliwość rozwoju i awansu

Stabilna sytuacja firmy

Benefity:

Prywatna opieka
medyczna

Dofinansowanie
do szkoleń i kursów

Zniżki na firmowe
produkty i usługi

Dodatkowe
świadczenia socjalne

wypoczynku

Miejsce pracy: Marki (okolice centrum handlowego M1)

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Pokaż nam swoją wizję kreatywnego marketingu.