Aktualności

Kompletny system dźwiękowy dla telewizora i dla domu


Audio Pro A26 i A36

Audio Pro z przyjemnością zapowiada wprowadzenie swoich najbardziej wszechstronnych kolumn stereo - A26 i A36 – stworzonych z myślą o odtwarzaniu dźwięku TV w jakości hi-fi oraz strumieniowaniu muzyki z urządzeń mobilnych oraz serwisów on-line.

Nowe Audio Pro A26 i A36 są urządzeniami audio typu all-in-one, zaprojektowanymi, aby dostarczały imponujące wrażenia dźwiękowe zarówno z telewizora, jak i podczas codziennego słuchania muzyki, gwarantując pełniejszy dźwięk niż ten, który można uzyskać z tradycyjnego soundbara.

Zarówno podstawkowy model A26, jak i wolnostojący A36, tworzą kompletne rozwiązanie dźwiękowe do domowej rozrywki, pozwalając na bezprzewodowe strumieniowanie muzyki ze smartfona wprost do głośników. A26 i A36 mogą też z łatwością stać się częścią domowego systemu multiroom. Podłącz telewizor za pośrednictwem złącza z ARC, aby wygodnie sterować głośnikami za pomocą pilota od telewizora lub użyj wejścia analogowego, aby podłączyć przewodowo starsze urządzenia, np. odtwarzacz CD.

Audio Pro A36

"Nazywamy te głośniki "zabójcami soundbarów". A26 i A36 wynoszą dźwięk z nowoczesnych telewizorów na całkowicie nowy poziom w porównaniu z tym, co może zaoferować standardowy soundbar. Dzięki nim możesz uzyskać znacząco potężniejszy i pełniejszy dźwięk podczas oglądania telewizji lub przesyłać muzykę bezpośrednio ze smartfona i korzystać z nich jako głośników multiroom. Żadne inne kolumny głośnikowe dostępne obecnie na rynku nie są tak wszechstronne jak te", mówi Jens Henriksen, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Audio Pro.

Jedna para głośników, która odpowiada na wiele różnych potrzeb

Audio Pro A26 i A36 są unikatowymi konstrukcjami na rynku, ponieważ równocześnie pełnią rolę głośników do telewizora, stereofonicznej muzyki, bezprzewodowego strumieniowania i systemu multiroom w jednym. Na dołączonym pilocie zdalnego sterowania znajduje się pięć przycisków szybkiego wyboru, do których można przypisać wybraną stację radiową lub listę odtwarzania (np. ze Spotify), aby przywołać ją po naciśnięciu zaledwie jednego przycisku.

Kolumny mogą być także obsługiwane z poziomu smartfona lub tabletu (iOS/Android) za pomocą bezpłatnej aplikacji Audio Pro Control, bądź też sterując głosowo poprzez aplikację Amazon Alexa. Użytkownik może również precyzyjnie dostroić brzmienie głośników (basy/soprany) i aktywować w aplikacji wirtualny dźwięk przestrzenny (tylko przez wejście ARC), aby stworzyć jeszcze szerszą scenę dźwiękową podczas oglądania programów telewizyjnych i filmów.

Audio Pro A26

Dostępne w kolorze czarnym lub białym, oba nowe modele będą wyposażone w magnetycznie mocowane maskownice, dzięki czemu można zakładać je i zdejmować bez ingerowania w nieskazitelne skandynawskie wzornictwo. Dioda LED znajdująca się na przedniej ściance głośnika wysokotonowego w praktyczny sposób wskazuje, które wejście jest obecnie aktywne (biały - Wi-Fi, różowy - ARC/TV, czerwony - optyczne, zielony - Aux, niebieski - Bluetooth), wystarczy tylko na nią spojrzeć.

Jeszcze bardziej udoskonalona konstrukcja

Bazując na tradycyjnych bestsellerach Audio Pro – modelach T14 oraz T20 – nowe kolumny A26 i A36 nie tylko zostały wzbogacone o funkcje Wi-Fi/multiroom i połączenie ARC/TV, lecz także udoskonalone w zakresie jakości dźwięku. Nowe wzmacniacze zapewniają potężniejsze uderzenie dźwięku, natomiast mocniejszy procesor DSP i nowe przetworniki gwarantują jeszcze bardziej energetyczny dźwięk.

Dzięki opcjonalnym uchwytom ściennym (M6), mniejszy model A26 można z łatwością zamocować na ścianie, zapewniając użytkownikowi dodatkową opcję odtwarzania dźwięku w trybie „satellite” przy zastosowaniu dodatkowego subwoofera.


Przeczytaj także

Logowanie do serwisu Tidal po aktualizacji aplikacji M...


Tidal wdraża nowy system logowania się do swojego serwisu i w związku z tym wszyscy użytkownicy urządzeń z rodziny Yamaha MusicCast, którzy obecnie zalogowani są do serwisu, zostaną automatycznie wylogowani. Aby móc korzystać z dostępu do serwisu po wprowadzeniu nowego systemu, trzeba zaktualizować nie tylko samo urządzenie Yamahy, lecz także aplikację MusicCast.

Dowiedz się więcej

House of Marley Get Together Duo – wszechstronne i bez...


Za pośrednictwem modelu Get Together Duo firma House of Marley stworzyła niezwykle uniwersalny zestaw głośników bezprzewodowych – mogą one pracować solo, tworzyć prawdziwie bezprzewodową parę stereo, bezprzewodowo współpracować z gramofonem Stir It Up Wireless lub odtwarzać dźwięk z dowolnego innego źródła.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

Media

tel.: +48 22 777 99 09