Aktualności

PSB Speakers przedstawia subwoofer CS IW SUB i wzmacniacz CS 500W


PSB

Referencyjnej jakości subwoofer i potężny wzmacniacz z funkcjami stworzonymi dla instalatorów

PSB Speakers, znany od wielu lat producent zaawansowanych, atrakcyjnych cenowo konstrukcji głośnikowych, prezentuje całkowicie nowy, ścienny subwoofer. Model ten podnosi poprzeczkę w odniesieniu do możliwości niskotonowych głośników instalacyjnych. Urządzenie wyposażone jest w dwa 200-milimetrowe przetworniki oraz obudowę o niewielkiej głębokości i dostrojone jest tak, aby wraz z pozostałą gamą głośników ściennych PSB tworzyło spójne pole dźwięku, Efekt? Audiofilska jakość dźwięku w różnorodnych rozwiązaniach instalacyjnych audio. CS 500W to cyfrowy wzmacniacz,  dołączany do subwoofera, który dostarcza moc 500 W przy impedancji 4 Ω, zajmując przy tym przestrzeń 1U. Rynkowa premiera zestawu składającego się z subwoofera i wzmacniacza planowana jest latem br. 

"Nowy subwoofer PSB CS IW SUB i wzmacniacz CS 500W są bezpośrednią odpowiedzią na informacje zwrotne, jakie uzyskaliśmy od klientów", wyjaśnia Joe de Jesus, menadżer produktu ds. instalacji niestandardowych w firmie Lenbrook International, właściciela i producenta PSB Speakers. "Naszym celem było dostarczenie wysokiej jakości rozwiązania LF, które jest zgodne z filozofią dostrajania dwięku PSB, ale zaprojektowanym z myślą o profesjonalnych instalatorach. Projektanci w pełni zachowali funkcjonalność Custom Installation i jakość brzmienia".

PSB CS IW SUB i wzmacniacz CS 500W zostaną zaprezentowane w hali 15, stoisko B236, podczas wystawy Integrated Systems Europe, która odbędzie się w Amsterdamie w dniach 5-9 lutego 2019.


Przeczytaj także

Nagrody EISA dla produktów firm Bowers & Wilkins, ELAC...


EISA (European Imaging and Sound Association), elitarne stowarzyszenie zrzeszające wiodące magazyny zajmujące się szeroko pojętym sprzętem audio-wideo i multimediami, już po raz 23. przyznało prestiżowe nagrody EISA Awards. Wśród tegorocznych laureatów znalazły się urządzenia z portfolio firm: Bowers & Wilkins, ELAC, Hegel, IsoAcoustics, Isotek, NAD i Rotel.

Dowiedz się więcej

Nowy w mieście – głośnik bezprzewodowy Vifa City


Vifa rozszerza swoją gamę produktową o ultraprzenośny głośnik bezprzewodowy City. Mieszcząca się w dłoni konstrukcja, wykonana z wysokiej jakości materiałów, wykorzystuje nowoczesne rozwiązania techniczne, m.in. łączność Bluetooth 4.0 oraz NFC, i dostarcza wysokiej jakości dźwięk, będący efektem zastosowania zaawansowanych przetworników Vifa.

Dowiedz się więcej

Audio Pro – skandynawska szkoła dźwięku


Już od ponad 40 lat Audio Pro, szwedzki producent wysokiej klasy głośników, udowadnia, że o jakości dźwięku niekoniecznie decyduje rozmiar urządzenia. Mimo kompaktowych rozmiarów, którymi charakteryzuje się większość konstrukcji tej marki, modele Audio Pro zachwycają swoim brzmieniem, czego potwierdzeniem są liczne nagrody przyznawane przez profesjonalistów i prestiżowe redakcje z całego świata. Teraz, dzięki firmie Audio Klan, ta skandynawska jakość jest jeszcze łatwiej dostępna także w Polsce.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38