Aktualności

SW-5 – nowy aktywny subwoofer w ofercie Audio Pro


Legendarny dźwięk basu, czyste i nowoczesne wzornictwo oraz kompaktowa, łatwa do ustawienia konstrukcja – Audio Pro poszerza swoją gamę o dyskretny z wyglądu, ale potężny brzmieniowo subwoofer SW-5. Model ten idealnie sprawdza się tam, gdzie trzeba uzyskać mocny bas, ale na przeszkodzie staje niewielka ilość wolnego miejsca na ustawienie głośnika.

Rodzina niezwykle cenionych subwooferów stworzonych przez Audio Pro na przestrzeni ponad 40 lat poszerza się o nowy model – mniejszego brata SW-10 – przy czym słowo „mniejszy” odnosi się wyłącznie do kompaktowej obudowy głośnika. W rzeczywistości konstrukcja ta dostarcza potężny bas, który swoją mocą potrafi przewyższyć to, co oferuje wiele porównywalnych wielkością subwooferów.

Już od wielu lat sercem dźwięku Audio Pro jest niesamowity bas. Bas, który tworząc podstawę dla muzyki porusza ciało i przenika aż do kości. I właśnie SW-5 taki dźwięk zapewnia. Wystarczy podłączyć ten subwoofer do dowolnych głośników, zestawu stereo lub amplitunera kina domowego z wyjściem subwooferowym, aby się o tym przekonać.

SW-5 jest nową generacją utytułowanego subwoofera Addon SUB. Najnowszy model wyposażony jest we wzmacniacz Class D o mocy 150 W, który zasila 203-milimetrowy przetwornik o dużej amplitudzie membrany. Model ten idealnie współpracuje z głośnikami Audio Pro, m.in. C5 oraz C10, a także wszystkimi innymi, które wyposażone są w wyjście SUB.


Przeczytaj także

YH-E700A – najnowsze słuchawki Yamahy, które dostosowu...


YH-E700A otwierają gamę bezprzewodowych słuchawek Yamahy, które inteligentnie dostosowują się i reagują na użytkowników i ich otoczenie. Najnowszy model urzeczywistnia ideę True Sound, dzięki czemu dostarcza wysokiej jakości dźwięk, a także wykorzystuje szereg zaawansowanych rozwiązań technicznych, m.in. układy Listening Care oraz Ambient Sound.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

Media

tel.: +48 22 777 99 09