Constellation Audio


Ideą przyświecającą założeniu firmy Constellation Audio była teza, że aby stworzyć coś nowego, nie można bezkrytycznie przestrzegać ustalonych zasad. Tradycyjne rozwiązania są wykorzystywane tylko wtedy gdy są najlepszym rozwiązaniem. Kiedy konieczna jest nowa technologia, aby osiągnąć założony cel, konstruktorzy Constellation Audio opracowują ją.  Kiedy projektanci firmy przygotują radykalną topologię układu, która wnosi znaczący wkład w jakość dźwięku, używają jej.

Wyzwaniem dla twórców Constellation Audio był również fakt, że wielu producentów urządzeń audio klasy high-end zostaje zbudowanych wokół jednego utalentowanego inżyniera. Aby przewyższyć osiągnięcia tych marek Constellation Audio potrzebowało nie jednego talentu, lecz wielu. Dlatego też założyciele firmy wyszukali najlepszych ludzi związanych z inżynierią audio i wzornictwem przemysłowym – twórców, którzy opracowali wiele najlepszych produktów audio w historii. Każdy z nich ma swój znaczący wkład w procesie rozwoju marki Constellation Audio.

Podczas tworzenia naszego zespołu marzeń oczekiwaliśmy, że konstruktorzy przewyższą swoje dotychczasowe osiągnięcia wykorzystujące najlepsze ich zdaniem metody i technologie, niezależnie od kosztów i poziomu skomplikowania. Przyglądając się produktom Constellation Audio można dostrzec rozwiązania, które wcześniej nie zostały opracowane. Urządzenia firmy mogą pochwalić się topologią układu dużo bardziej zaawansowaną, niż dotychczas stosowana. Użytkownicy stają się właścicielami najegzotyczniejszych i najdroższych komponentów, jakie obecnie są dostępne. Ponadto melomani zostaną skonfrontowani z całkowicie nowymi i znacznie lepszymi rozwiązaniami, które nigdy wcześniej nie były stosowane, ale na pewno będą rozwijane w przyszłości.

Urządzenia Constellation Audio zostają wyprodukowane w taki sam sposób, jaki są projektowane: poprzez znalezienie najlepszych partnerów i umożliwienie im robienia tego, co najlepiej potrafią. Chociaż siedziba firmy znajduje się w Australii, najbardziej zaawansowana inżynieria i najlepsze źródła komponentów mogą być zlokalizowane w dowolnym miejscu na świecie. Dzięki temu kiedy masz do czynienia z produktami marki Constellation można być pewnym, że każde z urządzeń łączy wysiłek najlepszych projektantów, inżynierów, dostawców i producentów na świecie.