Nieautoryzowani sprzedawcy

Audio Klan działa na rynku polskim jako wyłączny dystrybutor produktów audio/wideo marek Yamaha, Bowers & Wilkins, Vogel’s oraz wielu innych, wiodących światowych producentów (pełna lista marek dostępna na www.audioklan.com.pl). Naszym zadaniem jest nie tylko dostarczanie polskim odbiorcom najwyższej jakości produktów, lecz również zapewnienie właściwego poziomu obsługi Klienta zarówno przed sprzedażą, jak i w jej trakcie, a także profesjonalnego serwisu i właściwej pomocy technicznej.

W tym celu stworzyliśmy ogólnopolską sieć autoryzowanych punktów sprzedaży oferowanych przez nas urządzeń audio-wideo, a także prowadzimy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny tego sprzętu.

Zobacz listę autoryzowanych punktów sprzedaży. Wyłącznie sprzedawcy znajdujący się na tej liście należą do naszej sieci autoryzowanych punktów sprzedaży w Polsce. Zachęcamy do zakupu sprzętu od tych sprzedawców.

Korzystanie z usług autoryzowanych punktów sprzedaży jest gwarancją, że:

  • sprzęt jest oryginalny, pochodzi z oficjalnej sieci dystrybucji i jest zgodny z wymogami technicznymi obowiązującymi w Polsce;
  • kupowane urządzenie ma zagwarantowany profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny;
  • zakupiony sprzęt marki Yamaha może mieć bezpłatnie przedłużony okres gwarancyjny do 3 lat. Możliwość przedłużenia gwarancji Audio Klan na produkty Yamaha, ma zastosowanie wyłącznie w odniesieniu do urządzeń zakupionych u sprzedawców autoryzowanych przez Audio Klan. Zobacz warunki przedłużenia gwarancji Yamaha
  • kupują Państwo sprzęt od profesjonalnego sprzedawcy, który zobowiązuje się do zachowania najwyższych standardów usług, wymaganych przez Audio Klan; do oferowanego urządzenia dołączona jest oryginalna karta gwarancyjna. Tylko ona uprawnia do skorzystania z serwisu gwarancyjnego Audio Klan:                               
Karta gwarancyjna Yamaha Karta gwarancyjna innych producentów
  • do urządzenia dołączona jest instrukcja obsługi w języku polskim.

Gwarancja Audio Klan

W okresie gwarancji serwis Audio Klan może dokonać bezpłatnej naprawy lub wymiany sprzętu pod warunkiem posiadania przez Klienta oryginału karty gwarancyjnej Audio Klan oraz oryginału dowodu zakupu sprzętu od sprzedawcy wymienionego na liście autoryzowanych punktów sprzedaży. Zakup produktów w nieautoryzowanych punktach sprzedaży może wiązać się z koniecznością zapłaty za naprawę lub za wymianę sprzętu dokonaną przez serwis Audio Klan. Przeczytaj więcej informacji o warunkach gwarancji.

Uwaga: nieautoryzowani sprzedawcy

Z uwagi na kierowane do Audio Klan pytania informujemy, że wymienione poniżej firmy nie należą do naszej sieci autoryzowanych punktów sprzedaży:

ART-AUDIO (ART-SAT) artaudio.pl
RTVmax.pl rtvmax.pl
AudioPLAZA.pl audioplaza.pl
AFGcomputers afgcomputers.pl
elektromedia.pl elektromedia.pl
EURO-AS euro-as.eu
AVświat avswiat.eu
MEDIA MAX 24 mediamax24.eu
AudioFan.pl audiofan.shoper.pl
AUDIOFIL ul. Wyszyńskiego 4, Szczecin
Sklepokazji.pl ul. Dąbrowskiego 38, Szczecin
Car Audio Media ul. Zwycięstwa 40/36, Koszalin
Sklep Oleks ul. Moniuszki 18/6, Wrocław
DT7 - Sklep autoryzowany Sharp J.P. Woronicza 31, Warszawa
DIGITAL+ ul. Pryncypalna 53/55, Łódź
MP3 Store ul. Działdowska 12, Warszawa
Sklep laptopy sleplaptopy.pl, Mokotowska 4/6. Warszawa
AJKOMP Al. Jana Pawła II 43A/22A, Warszawa
MIDAS Czterech Wiatrów 5, Dobrzyniewo Dużo
MUZIKER ul. Einsteinova 18, Bratislava
Bumerang ul. Szczecińska 12/23, Mińsk Mazowiecki
Asstonex ul. Kopernika 40, Łódź
PK-Technikhandels ul. Ogrodowa 6, Trzebnica
Sprzedawca: Hitbox Allegro
Sprzedawca: MAREK_KL Allegro
Sprzedawca: sir_MysH Allegro
   

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

Media

tel.: +48 22 777 99 09