Aktualności

Nowa strona internetowa Audio Klan


Nowoczesna szata graficzna

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nową odsłonę serwisu internetowego firmy Audio Klan. To, co od razu przykuwa uwagę, to zaprojektowana od nowa, świeża szata graficzna strony. Aby ułatwić Państwu przeglądanie danych oraz czytanie treści znajdujących się na w naszym serwisie wprowadziliśmy jasne tło. Całość projektu wzbogaciliśmy o piękne, duże zdjęcia, prezentujące urządzenia audio-wideo z naszej dystrybucji.

Przyjazny układ, strony poświęcone producentom

Nowa struktura strony została zaprojektowana tak, aby ułatwić dostęp do najważniejszych informacji o poszczególnych producentach. Wystarczy kliknąć wybrane logo, aby nawigacja natychmiast przeniosła internautę do zakładki poświęconej konkretnej marce.

Łatwiejsze wyszukiwanie

Strona internetowa, została wzbogacona również o nowe funkcjonalności. Przeglądając nowy serwis Audio Klan będzie można skorzystać m.in.:

  • z zaawansowanej wyszukiwarki, która ułatwi Państwu dostęp zarówno do naszej oferty, jak i materiałów dotyczących poszczególnych urządzeń audio-wideo;
  • bardziej przyjaznego formularza rejestracji urządzeń Yamahy w celu przedłużenia gwarancji;

Mamy nadzieję, że nowa strona spotka się z Państwa pozytywnym odbiorem i spełni Państwa oczekiwania. Serdecznie zapraszamy się do zapoznania się z nową stroną Audio Klan.


Przeczytaj także

Moon Neo 240i – test Audiostereo.pl


Moon Neo 240i jest obecnie najmniejszym wzmacniaczem zintegrowanym w ofercie kanadyjskiej firmy Simaudio. Model ten został bohaterem jednego z najnowszych testów przeprowadzonych przez redakcję Audiostereo.pl. Jak ta pozornie najprostsza konstrukcja sprawdziła się w akcji? Uchylając rąbka tajemnicy, uprzedzamy, że fantastycznie.

Dowiedz się więcej

MOON Neo 280D – przetwornik C/A z obsługą DSD 256, pli...


Studyjny dźwięk w domu – teraz to możliwe. Simaudio już niebawem wprowadzi do sprzedaży przetwornik cyfrowo-analogowy MOON Neo 280D. Urządzenie przekonuje kompatybilnością z natywnym formatem DSD 256, plikami w rozdzielczości 384 kHz/32 bity oraz studyjnym formatem DXD. Najnowsza konstrukcja z logo MOON obsługuje także technologię Bluetooth aptX i może współpracować z systemem wielostrefowym MiND.

Dowiedz się więcej

Rarytas z Kanady – recenzja MOON 600i w Audio-Video


Niesamowita jakość konstrukcji, niezwykłe brzmienie, a wszystko okraszone niebanalnym i przykuwającym uwagę wyglądem – tak w skrócie wygląda opis wzmacniacza MOON Evolution600i. O walorach tego kanadyjskiego urządzenia można przekonać się, sięgając po najnowsze wydanie magazynu „Audio-Video”.

Dowiedz się więcej