Jeśli pasja do muzyki i rozwiązań audio-wideo stanowią dla Ciebie jedno z głównych źródeł motywacji w rozwoju zawodowym zachęcamy, abyś dołączył do naszego zespołu! Aktualnie prowadzimy kilka procesów rekrutacyjnych na stanowiska, które znajdziesz w tym miejscu.

Rekrutacja Serwis

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów sprzętu AV w Polsce z blisko 30-letnim doświadczeniem w branży i stabilną sytuacją finansową. W naszym portfolio znajdują się produkty wielu renomowanych marek. Oferujemy Ci umowę o pracę lub umowę B2B i atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym, a także m.in. prywatną opiekę medyczną oraz pakiet socjalny.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na trzy stanowiska:

  • Specjalista ds. content marketingu (copywirter) – do Twoich obowiązków będzie należało tłumaczenie tekstów z języka angielskiego, tworzenie treści produktowych i poradnikowych w języku angielskim oraz przygotowywanie wysokiej jakości tekstów (m.in. artykuły, poradniki, aktualności) zgodnie z zasadami SEO;
  • Technik serwisu urządzeń audio-video – będziesz zajmował się naprawą urządzeń audio oraz audio-wideo wyprodukowanego przez znanych i cenionych światowych brandów;
  • Specjalista ds. logistyki – Twój zakres obowiązków to m.in. Tworzenie i nadzorowanie obiegu dokumentów magazynowych: przyjęcia, wydania, kartoteki towarów itp. oraz organizacja i nadzorowanie transportu krajowego i międzynarodowego.

Więcej szczegółów na temat oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce Kariera.