Aktualności audio, hi-fi, video

C 399 – najnowszy wzmacniacz hybrydowy NAD


NAD Electronics za pośrednictwem najnowszego hybrydowego wzmacniacza C 399 z przetwornikiem c/a przeniosło możliwości wzmacniaczy zintegrowanych z serii Classic na nowy poziom. Nowa konstrukcja to kolejny wyraz tego producenta wysokiej klasy komponentów audio-wideo w dążeniu do doskonałej jakości brzmienia.

Dowiedz się więcej

Nowa wersja strumieniowego wzmacniacza firmy NAD – mod...


NAD Electronics, producent zaawansowanej elektroniki audio, zaprezentował nową wersję modelu M10. Wraz z powiększeniem oferty produktowej NAD kontynuuje rewolucję zapoczątkowaną przez pierwszą generację tego wzmacniacza strumieniowego. Model M10 V2, zgodnie z nazwą firmy, którą można rozwinąć jako „New Acoustic Dimension”, wprowadza do świata audio „nowy wymiar akustyczny”. Wraz z nową wersją urządzenia pojawiły się dodatkowe usprawnienia, które mają jeszcze bardziej poprawić komfort użytkowania i jakość przetwarzanego dźwięku.

Dowiedz się więcej

Przedłuż gwarancję i otrzymaj konto TIDAL HiFi gratis !


Kupiłeś urządzenie Yamahy? Świetny wybór. Dowiedz się jak łatwo i szybko możesz bezpłatnie przedłużyć mu gwarancję do 3 lat. Ciesz się już dziś bezpłatną 3 letnią gwarancją oraz dostępem do serwisu muzycznego TIDAL. Na urządzenia serii Aventage i High End możesz przedłużyć gwarancję nawet do 5 lat.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

Media

tel.: +48 22 777 99 09