Aktualności

Potężny i wyrafinowany - Peachtree Audio DeepBlue SKY


Wprowadzając na rynek swój pierwszy bezprzewodowy głośnik Bluetooth, model DeepBlue, firma Peachtree Audio połączyła dwa przeciwieństwa – kompaktowe rozmiary i mocny, pełnozakresowy dźwięk stereo hi-fi. Teraz, za pośrednictwem najnowszej konstrukcji DeepBlue SKY, projektanci Peachtree Audio na nowo definiują funkcjonalność, jaką może zapewnić bezprzewodowy głośnik multiroom. Wyposażony w łączność Wi-Fi i kompatybilny z aplikacją Peachtree Audio, model ten może współpracować z innymi produktami z rodziny SKY, tworząc zaawansowany system multiroom.

Dowiedz się więcej


Peachtree Audio nova300 – nowa jakość w klasie wzmacniaczy zintegrowanych


Miłośnicy najwyższej jakości dźwięku hi-fi mogą już kupować najnowszy wzmacniacz zintegrowany zaprojektowany przez Peachtree Audio. Model nova300 to całkowicie nowa konstrukcja, która została perfekcyjnie przygotowana pod kątem nowoczesnych technologii. Urządzenie wyposażone jest w zaawansowany przetwornik c/a, obsługuje pliki DSD 5,6 MHz i PCM 384 kHz/32 bity, a dzięki wzmacniaczowi nowej generacji dostarcza mocą aż 450 W na kanał (4 Ω). Całość dopełnia mnogość złączy i możliwość podłączenia gramofonu z wkładką typu MM.

Dowiedz się więcej


Peachtree Audio iDac uzyskał rekomendację Audio-Video


Fantastyczne brzmienie, niezwykle estetyczny wygląd i wysoka jakość, a w efekcie pięć gwiazdek i rekomendacja Audio-Video – to podsumowanie testu przetwornika C/A firmy Peachtree Audio, który ukazał się w czerwcowym wydaniu magazynu Audio-Video „To, jak fantastyczne brzmienie można uzyskać z odtwarzacza osobistego (i plików AIFF bądź FLAC), jest niesamowite, choć nie powinno dziwić”.

Dowiedz się więcej


Nowy producent w ofercie Audio Klanu


Firma Peachtree Audio, która właśnie pewnym krokiem wchodzi na nasz rynek, powstała na początku nowego tysiąclecia w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Od razu zaistniała jako utalentowany producent sprzętu audio, który pokazał swoim konkurentom, jak się wyznacza nowe standardy w branży.

Dowiedz się więcej