Vienna Acoustics


Wiedeń - "Miasto muzyki"

Duch naszego zespołu wpływa na wszystkie działania firmy Vienna Acoustics. Dzięki niemu, dzięki jego inspiracji osiągamy ponadprzeciętne rezultaty. Dzięki niemu oraz dzięki pasji. Czego? Muzyki, muzyki, muzyki. Kieruje nami wizja: przenieść Cię dzięki naszym kolumnom bliżej muzyki. W Vienna Acoustics byliśmy od zawsze zafascynowani i zmotywowani znaczącą poprawą dźwięku, jaką gwarantują dobre kolumny głośnikowe. Zwykłe systemy głośnikowe uniemożliwiają wielu ludziom pełne rozkoszowanie się muzyką. Dlatego też, bardzo doceniamy pozytywny oddźwięk, jaki otrzymujemy z całego świata komplementujący muzykalność kolumn, które tworzymy.

Kolumny Vienna Acoustics są odzwierciedleniem naszej pasji i dążenia do samorealizacji, które wnieśliśmy w świat kolumn i którymi staramy się spajać technologię, aby ta służyła muzyce. Być może jest to spowodowane szczególną atmosferą samego Wiednia, w którym muzyka zawsze unosiła się w powietrzu - koncerty, cudowny dźwięk Goldener Musikvereinssaal, kluby jazzowe, dyskoteki. Z pewnością Wiedeń jest i był inspiracją dla artystów; znaczenie jego dziedzictwa muzycznego jest bezsporne. Żadne inne miasto nie może się szczycić tym, że jest miejscem urodzenia zachodniej muzyki klasycznej. Mozart, Beethoven, Strauss, Schönberg... lista jest długa. Prawie każdy znaczący kompozytor trafił do Wiednia, podobnie zresztą jak my, aby doskonalić się muzycznie. Obecnie Wiedeń pozostaje "Miastem muzyki", jako że najlepsze światowe orkiestry symfoniczne przywożą ze sobą najbardziej smakowite muzyczne kąski publiczności krytycznej i entuzjastycznej zarazem.

Czujemy się szczęśliwi, że możemy cieszyć się tymi wszystkimi muzycznymi możliwościami i łączyć je z naszą pracą. Nic nie jest dla nas ważniejsze od Twojej świadomości naszego oddania muzyce, innowacyjności i jakości głośników. Jest to wyrazem naszej samorealizacji - za każdym razem, gdy będziemy mieli okazję ujrzeć nasze kolumny, będziemy z nich dumni.