Aktualności

Nowa strona internetowa Audio Klan


Nowoczesna szata graficzna

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nową odsłonę serwisu internetowego firmy Audio Klan. To, co od razu przykuwa uwagę, to zaprojektowana od nowa, świeża szata graficzna strony. Aby ułatwić Państwu przeglądanie danych oraz czytanie treści znajdujących się na w naszym serwisie wprowadziliśmy jasne tło. Całość projektu wzbogaciliśmy o piękne, duże zdjęcia, prezentujące urządzenia audio-wideo z naszej dystrybucji.

Przyjazny układ, strony poświęcone producentom

Nowa struktura strony została zaprojektowana tak, aby ułatwić dostęp do najważniejszych informacji o poszczególnych producentach. Wystarczy kliknąć wybrane logo, aby nawigacja natychmiast przeniosła internautę do zakładki poświęconej konkretnej marce.

Łatwiejsze wyszukiwanie

Strona internetowa, została wzbogacona również o nowe funkcjonalności. Przeglądając nowy serwis Audio Klan będzie można skorzystać m.in.:

  • z zaawansowanej wyszukiwarki, która ułatwi Państwu dostęp zarówno do naszej oferty, jak i materiałów dotyczących poszczególnych urządzeń audio-wideo;
  • bardziej przyjaznego formularza rejestracji urządzeń Yamahy w celu przedłużenia gwarancji;

Mamy nadzieję, że nowa strona spotka się z Państwa pozytywnym odbiorem i spełni Państwa oczekiwania. Serdecznie zapraszamy się do zapoznania się z nową stroną Audio Klan.


Przeczytaj także

Atacama Eris Eco 5.0 – szafka dla wymagających


Atacama, ceniony producent podstawek głośnikowych i mebli dla urządzeń audio-video, stworzyła doskonałą szafkę przeznaczoną dla sprzętu hi-fi. Eris Eco 5.0 jest 4-półkowym modułem łączącym wysoką jakość wykończenia z użytecznością i bardzo atrakcyjną ceną.

Dowiedz się więcej

Atacama Audio - coś więcej niż meble


Atacama Audio to coś więcej niż meble. To połączenie wysokiej jakości wykonania z eleganckim, solidnym wyglądem. Poznajcie wyróżnione prestiżową nagrodą magazynu What Hi Fi? podstawki głośnikowe z serii NEXUS "i" oraz szafkę AV Europa Reference 6.5 SE.

Dowiedz się więcej

NEXUS i – Nowoczesna seria podstawek głośnikowych


Firma Atacama, idąc z duchem czasu, unowocześniła swoją dobrze znaną serię podstawek głośnikowych – Nexus. Zdobywca wielu nagród, seria Nexus została wyposażona w kolejne, praktyczne funkcje jak kanał kablowy umieszczony w jednej z tub czy żelowe podkładki polepszające charakterystyki akustyczne. Wykonana z grubej, solidnej stali, wykorzystująca odporne na rezonanse mocowania poszczególnych elementów ją budujących – seria Nexus „i” łączy wysoką jakość wykonania z przystępną ceną.

Dowiedz się więcej