Aktualności

House of Marley Get Together Duo – wszechstronne i bezprzewodowe


Za pośrednictwem modelu Get Together Duo firma House of Marley stworzyła niezwykle uniwersalny zestaw głośników bezprzewodowych – mogą one pracować solo, tworzyć prawdziwie bezprzewodową parę stereo, bezprzewodowo współpracować z gramofonem Stir It Up Wireless lub odtwarzać dźwięk z dowolnego innego źródła.

Get Together Duo to prawdziwie utalentowany duet, który zaprasza do fantastycznego świata muzyki. Te niezwykle kompaktowe, podstawkowe głośniki dzięki łączności Bluetooth (wersja 5.0) tworzą funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu, całkowicie bezprzewodowy system nagłośnienia stereo.

Tak jak wszystkie produkty firmy House of Marley, głośniki Get Together Duo wykonane są z materiałów odzwierciedlających daleko idące poszanowanie dla środowiska naturalnego. W konstrukcji głośników projektanci połączyli bambus, silikon REGRIND™ oraz tkaninę REWIND™. W połączeniu ze swoim eleganckim wzornictwem najnowsze głośniki stanowią przekaz, który potwierdza kunszt firmy House of Marley.

Elementem wyróżniającym model Get Together Duo jest możliwość pracy w całkowicie bezprzewodowym trybie. Dzięki temu prawy i lewy głośnik nie wymagają przewodowego połączenia pomiędzy sobą. Co więcej, Get Together Duo można z łatwością połączyć bezprzewodowo z gramofonem Stir It Up Wireless i w ten sposób stworzyć wygodny w użytkowaniu stereofoniczny system audio – w pełni bezprzewodowy. Ponadto wejścia Aux i RCA umożliwiają podłączenie do głośników niemal dowolnego źródła dźwięku.

Funkcjonalność prawego głośnika zwiększa możliwość pracy bez dostępu do źródła zasilania. O ile lewy głośnik wymaga stałego podłączenia do gniazdka ściennego, o tyle prawy może działać jak typowy głośnik Bluetooth. Wystarczy poprzez złącze USB-C naładować wbudowany akumulator litowo-jonowy (pełne ładowanie baterii trwa osiem godzin), aby móc zabrać głośnik ze sobą, np. w podróż lub do ogrodu, i cieszyć się swoją ulubioną muzyką nawet przez 20 godzin.

Mimo swoich kompaktowych rozmiarów, te niepozorne głośniki zapewniają wyrazisty, pełnozakresowy dźwięk. W każdym z głośników projektanci umieścili 114-milimetrowy przetwornik średnio-niskotonowy oraz 30-milimetrowy wysokotonowy.

Głośniki House of Marley Get Together Duo zadebiutują na polskim rynku w marcu br. Poglądowa cena detaliczna tego systemu wyniesie 899 zł. Ponadto Get Together Duo będą oferowane także w zestawie razem z gramofonem Stir It Up Wireless – ten zestaw oferowany będzie w promocyjnej cenie, którą poznamy w chwili rozpoczęcia jego sprzedaży.


Przeczytaj także

Nowe słuchawki True Wireless – House of Marley Champion


House of Marley Champion to douszne słuchawki True Wireless, które łączą kompaktową i elegancką konstrukcję z bardzo dobrą jakością dźwięku. Długi czas pracy na jednym ładowaniu i etui z funkcją banku energii, a także komfortowe dopasowanie oraz wygodna łączność Bluetooth zwiększają funkcjonalność i gwarantują maksymalną przyjemność z użytkowania tego niedrogiego modelu.

Dowiedz się więcej

House of Marley Positive Vibration XL – słuchawki dla ...


Zaawansowane przetworniki o średnicy 40 mm, Bluetooth 5.0, 24 godziny pracy na jednym ładowaniu i funkcja szybkiego ładowania to tylko kilka atutów, którymi mogą pochwalić się wokółuszne słuchawki House of Marley Positive Vibration XL. Model ten wykorzystuje również miękkie, komfortowe wypełnienie piankowe oraz wbudowany mikrofon/zdalne sterowanie i dodatkowo ma składaną konstrukcję.

Dowiedz się więcej

Odetnij się od zewnętrznego hałasu – słuchawki House o...


Za pośrednictwem najnowszego modelu wokółusznego, Exodus ANC, firma House of Marley wkracza do świata słuchawek z układem aktywnej redukcji hałasu. Dzięki temu miłośnicy muzyki, którzy przywiązują wagę do poszanowania środowiska naturalnego – szerokie wykorzystanie materiałów z recyklingu to znak rozpoznawczy House of Marley – zyskują wszystko to, czego oczekują od wysokiej jakości produktu audio: piękny dźwięk i komfortową w użytkowaniu konstrukcję.

Dowiedz się więcej