Aktualności

House of Marley PVXL ANC – nowe wokółuszne słuchawki z układem aktywnej redukcji szumów (ANC)


House of Marley udoskonalił swoje popularne słuchawki Positive Vibration XL. Najnowszy model Positive Vibration XL ANC łączy niezwykle komfortową w użytkowaniu wokółuszną konstrukcję z hybrydowym układem redukcji szumów.

Najnowsze słuchawki House of Marley – Positive Vibration XL ANC

Firma House of Marley prezentuje najnowszy model słuchawek – PVXL ANC. Aby uczynić swoje popularne słuchawki Positive Vibration XL jeszcze lepszymi, projektanci wzbogacili je o niesamowity hybrydowy układ aktywnej redukcji szumów.

Podobnie jak pierwowzór, a także wiele innych produktów House of Marley, najnowsze Positive Vibration XL ANC wykonane są z wysokiej klasy materiałów. Projektanci zastosowali drewno z certyfikatem FSC®, tkaninę premium REWIND™, stal nierdzewną i nadające się do recyklingu aluminium i w ten sposób połączyli naturalny styl z przesłaniem Marleya wskazującym na rzemiosło i zrównoważony rozwój.

Najnowsze słuchawki House of Marley – Positive Vibration XL ANC

W parze z dbałością o środowisko idzie wysoki komfort użytkowania słuchawek. Wokółuszne muszle PVXL ANC wykorzystują piankowe poduszki Ultra Comfort, które zapewniają wygodę nawet podczas wielogodzinnego słuchania muzyki. Ponadto słuchawki mają składaną konstrukcję, która ułatwia ich przewożenie i minimalizuje ryzyko uszkodzenia podczas transportu.

Dzięki komfortowej konstrukcji użytkownik może w pełni skupić się na tym, co oferują 40-milimetrowe przetworniki Hi Definition. Głośniki zostały zaprojektowane i skonstruowane z myślą o dostarczeniu potężnego dźwięku. W efekcie bezprzewodowe Positive Vibration XL ANC z łatwością odwzorowują muzykę w jakości, której można oczekiwać od produktów House of Marley.

Najnowsze słuchawki House of Marley – Positive Vibration XL ANC

Zaawansowane głośniki sprawdzają się nie tylko podczas odtwarzania muzyki. PVXL ANC wyposażone są również we wbudowany mikrofon. Pozwala on prowadzić rozmowy telefoniczne bez konieczności trzymania telefonu w ręku, a także umożliwia wydawanie komend głosowych. Do obsługi słuchawek można również wykorzystać przyciski umieszczone na obudowie słuchawek – za ich pomocą użytkownik zmieni m.in. poziom głośności i rozpocznie/wstrzyma odtwarzanie dźwięku.

Najnowsze słuchawki House of Marley – Positive Vibration XL ANC

W przypadku słuchawek bezprzewodowych niezwykle istotnym jest nie tylko jakość dźwięku i wygoda użytkowania, lecz także czas pracy z dala od źródła energii. W tym aspekcie trudno cokolwiek zarzucić modelowi Positive Vibration XL ANC. Wbudowany akumulator litowo-polimerowy umożliwia słuchanie muzyki przez 26 godzin przy włączonym układzie ANC i aż przez 35 godzin, gdy układ ten pozostaje nieaktywny. Długi czas pracy na jednym ładowaniu pozwala w znacznym stopniu uniezależnić się od źródła zasilania, a dodatkowo zwiększa żywotność produktu.

Niecierpliwych melomanów ucieszy funkcja szybkiego ładowania. Dzięki niej wystarczy ładować słuchawki przez 15 minut, aby móc słuchać muzyki przez kolejne dwie godziny. Czas niezbędny do pełnego naładowania wbudowanego akumulatora został skrócony do minimum i wynosi zaledwie dwie godziny.

Najnowsze słuchawki House of Marley – Positive Vibration XL ANC

Słuchawki House of Marley Positive Vibration XL ANC trafią do sprzedaży na przełomie maja i czerwca br. W pierwszej kolejności na rynku zadebiutują słuchawki w wersji wykończeniowej Copper, a z początkiem czerwca także w wersji Signature Black. Poglądowa cena detaliczna modelu PVXL ANC wyniesie 799 zł.


Przeczytaj także

House of Marley Get Together Duo – wszechstronne i bez...


Za pośrednictwem modelu Get Together Duo firma House of Marley stworzyła niezwykle uniwersalny zestaw głośników bezprzewodowych – mogą one pracować solo, tworzyć prawdziwie bezprzewodową parę stereo, bezprzewodowo współpracować z gramofonem Stir It Up Wireless lub odtwarzać dźwięk z dowolnego innego źródła.

Dowiedz się więcej

Nowe słuchawki True Wireless – House of Marley Champion


House of Marley Champion to douszne słuchawki True Wireless, które łączą kompaktową i elegancką konstrukcję z bardzo dobrą jakością dźwięku. Długi czas pracy na jednym ładowaniu i etui z funkcją banku energii, a także komfortowe dopasowanie oraz wygodna łączność Bluetooth zwiększają funkcjonalność i gwarantują maksymalną przyjemność z użytkowania tego niedrogiego modelu.

Dowiedz się więcej

House of Marley Positive Vibration XL – słuchawki dla ...


Zaawansowane przetworniki o średnicy 40 mm, Bluetooth 5.0, 24 godziny pracy na jednym ładowaniu i funkcja szybkiego ładowania to tylko kilka atutów, którymi mogą pochwalić się wokółuszne słuchawki House of Marley Positive Vibration XL. Model ten wykorzystuje również miękkie, komfortowe wypełnienie piankowe oraz wbudowany mikrofon/zdalne sterowanie i dodatkowo ma składaną konstrukcję.

Dowiedz się więcej

Odetnij się od zewnętrznego hałasu – słuchawki House o...


Za pośrednictwem najnowszego modelu wokółusznego, Exodus ANC, firma House of Marley wkracza do świata słuchawek z układem aktywnej redukcji hałasu. Dzięki temu miłośnicy muzyki, którzy przywiązują wagę do poszanowania środowiska naturalnego – szerokie wykorzystanie materiałów z recyklingu to znak rozpoznawczy House of Marley – zyskują wszystko to, czego oczekują od wysokiej jakości produktu audio: piękny dźwięk i komfortową w użytkowaniu konstrukcję.

Dowiedz się więcej