Aktualności

Odetnij się od zewnętrznego hałasu – słuchawki House of Marley Exodus ANC


House of Marley Exodus ANC

Za pośrednictwem najnowszego modelu wokółusznego, Exodus ANC, firma House of Marley wkracza do świata słuchawek z układem aktywnej redukcji hałasu. Dzięki temu miłośnicy muzyki, którzy przywiązują wagę do poszanowania środowiska naturalnego – szerokie wykorzystanie materiałów z recyklingu to znak rozpoznawczy House of Marley – zyskują wszystko to, czego oczekują od wysokiej jakości produktu audio: piękny dźwięk i komfortową w użytkowaniu konstrukcję.

Od samego początku firma House of Marley udowadnia, że tworzone przez nią produkty są niebanalne i zgodnie z założeniem ich twórców urzeczywistniają filozofię Boba Marleya. To dlatego oferowane urządzenia łączą atrakcyjny, emocjonujący dźwięk z wygodną w użytkowaniu konstrukcją i szerokim wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyklingu. Wszystkie te cechy można znaleźć w najnowszych słuchawkach Exodus ANC, które jako pierwsze w historii firmy dodatkowo oferują zalety układu aktywnej redukcji hałasu (ANC) i które wykorzystują obudowy wykonane z certyfikowanego drewna FSC. 

House of Marley Exodus ANC

Aby uzyskać niesamowicie emocjonujący dźwięk, projektanci sięgnęli po zaawansowane 50-milimetrowe przetworniki. Dzięki nim Exodus ANC zapewniają mocny bas, jedwabiste średnie tony i czyste brzmienie zakresu wysokotonowego – całość idealnie zbalansowana i zachowująca sygnaturę dźwiękową Marleya. Dzięki wydajnemu układowi aktywnej redukcji hałasu, który odcina użytkownika od dźwięków otoczenia, pięknym brzmieniem można cieszyć się w praktycznie dowolnym miejscu, w biurze, w środkach komunikacji miejskiej lub w pobliżu ruchliwej ulicy.

Jakość dźwięku i skuteczność działania układu ANC to tylko część zalet tych wokółusznych słuchawek. Kolejną jest wygoda użytkowania, którą słuchawki zawdzięczają m.in. łączności Bluetooth 5.0. Pozwala ona łączyć się ze źródłem dźwięku bez potrzeby stosowania kabla, uciążliwego podczas przemieszczania się, np. środkami komunikacji miejskiej. Komfort korzystania ze słuchawek to również zasługa zastosowania pianki z efektem pamięci, która wypełnia kołnierze muszli.

House of Marley Exodus ANC

Jednym z kluczowych elementów, który decyduje o użyteczności słuchawek bezprzewodowych, jest  akumulator. To on decyduje o tym, jak długo można cieszyć się swoją ulubioną muzyką bez dostępu do źródła energii. Pod tym względem Exodus ANC należą do czołówki – 28 godzin pracy z włączonym trybem ANC i aż 80 bez korzystania z jego zalet, to imponujący wynik.  Co więcej, wystarczy 15-minutowe ładowanie, aby  móc słuchać muzyki przez kolejne trzy godziny.

Funkcjonalność najnowszych słuchawek Marleya zwiększają przyciski zdalnego sterowania oraz mikrofon wbudowane w muszle słuchawek. Dzięki nim użytkownik może kontrolować głośność i odtwarzanie muzyki, a także prowadzić rozmowy telefoniczne bez potrzeby wyjmowania telefonu z kieszeni, torby lub plecaka. W codziennym użytkowaniu praktycznym udogodnieniem jest składana konstrukcja słuchawek, ułatwiająca ich przewożenie i przechowywanie.


Przeczytaj także

House of Marley Get Together Duo – wszechstronne i bez...


Za pośrednictwem modelu Get Together Duo firma House of Marley stworzyła niezwykle uniwersalny zestaw głośników bezprzewodowych – mogą one pracować solo, tworzyć prawdziwie bezprzewodową parę stereo, bezprzewodowo współpracować z gramofonem Stir It Up Wireless lub odtwarzać dźwięk z dowolnego innego źródła.

Dowiedz się więcej

Nowe słuchawki True Wireless – House of Marley Champion


House of Marley Champion to douszne słuchawki True Wireless, które łączą kompaktową i elegancką konstrukcję z bardzo dobrą jakością dźwięku. Długi czas pracy na jednym ładowaniu i etui z funkcją banku energii, a także komfortowe dopasowanie oraz wygodna łączność Bluetooth zwiększają funkcjonalność i gwarantują maksymalną przyjemność z użytkowania tego niedrogiego modelu.

Dowiedz się więcej

House of Marley Positive Vibration XL – słuchawki dla ...


Zaawansowane przetworniki o średnicy 40 mm, Bluetooth 5.0, 24 godziny pracy na jednym ładowaniu i funkcja szybkiego ładowania to tylko kilka atutów, którymi mogą pochwalić się wokółuszne słuchawki House of Marley Positive Vibration XL. Model ten wykorzystuje również miękkie, komfortowe wypełnienie piankowe oraz wbudowany mikrofon/zdalne sterowanie i dodatkowo ma składaną konstrukcję.

Dowiedz się więcej